Zábava

Kedy vyjde Grand Tour 5. epizóda 2?

Grand Tour Sezóna 5 Episode 2 Next Special prichádza a fanúšikovia chcú vedieť, kedy bude vydaný Video Amazon Prime. Práve sme to videli Grand Tour predstavuje: Scandi Flick vyjde na Prime Video a je to jedna z najlepších epizód série, aké som za dosť dlhú dobu videl. Bolo to technické Grand Tour 5. séria, 1. epizóda. Čo sa teda stane v ďalšej epizóde série a kedy môže byť vydaná?


Toto sú niektoré z otázok, na ktoré sa pokúsime odpovedať v tomto článku. Uvidíme tiež, kam sa trio uberá v tejto nadchádzajúcej epizóde. Nie sú však k dispozícii všetky odpovede. Tento článok budeme aktualizovať, keď budú k dispozícii nové informácie. Takže bez toho, aby som povedal čokoľvek iné, DOn je Grand Tour Sezóna 5 Episode 2 a pokúste sa zistiť, kedy bude epizóda vydaná a čo sa v nej stane!

Kedy vyjde Grand Tour 5. epizóda 2 na Prime Video?

Kredit: Amazon Prime Video

Prečítajte si tiež: Osud: 3. sezóna Winx Saga na Netflixe?


Takže myslím, že prvá otázka, na ktorú môžeme odpovedať, je, či bude ďalšia kapitola v sérii. Odpoveď na otázku je áno. Bude tu ďalšia epizóda, kde sú Jeremy Clarkson, James May a Richard Hammond idioti vo vozidlách. Táto ďalšia epizóda však môže byť úplne odlišná od toho, čo sme doteraz videli. Vieme, že Clarkson a Hammond budú v tejto nadchádzajúcej epizóde jazdiť na bicykloch a všetci vieme, ako veľmi Clarkson nenávidí bicykle!

Kedy presne vyjde pripravovaný špeciál, nevieme. Môžeme však mať nejaké informácie, o ktoré sa s vami môžeme podeliť. Počas nedávneho rozhovoru sa anketár spýtal Jeremyho kedy Grand Tour Poľský špeciál vyjde na Amazon Prime Video. Jeremy – vyzerajúci trochu unavene – prezradil, že bude vydaný „na veľmi dlhú dobu“. Povedal však, že bude vydaný na streamovacej platforme približne o šesť mesiacov. Clarkson povedal:

Veľmi dlhý čas. Možno šesť mesiacov? Šesť mesiacov.

Takže tento pripravovaný špeciál na veľké turné by mohol vyjsť v decembri, neskôr v tomto roku. Veľmi ľahko by sa však mohla posunúť na začiatok roku 2023.

READ  St. Johnstone 0-1 Aberdeen: dlžník Brightonu Teddy Jenks vyhral Dance nad Saints Bottom | Futbalové správy

Kam pôjdu v pripravovanom špeciáli?

Kedy bude ďalšia špeciálna prehliadka veľkého turné

Kredit: Amazon Prime Video

Prečítajte si tiež: Možný dátum vydania 2. série cisárovnej, herecké obsadenie, príbeh a ďalšie


Bolo tiež odhalené, že ďalší Grand Tour Špeciál sa bude odohrávať v Poľsku a Jeremy aj Richard budú prechádzať oblasťou. Som si istý, že Jeremy má z tejto skutočnosti veľkú radosť. Jeremy a Richard nám dali trochu vedieť o tom, čo by sme mali očakávať od pripravovaného špeciálu.

Clarkson a jeho Grand Tour Kolega Richard Hammond hovoril s a Rádio 1 Slovinsko Novinár v hoteli. Počas rozhovoru Clarkson a Hammond povedali, že prešli 2000 km cez Poľsko, Českú republiku, Slovensko a Maďarsko a teraz prechádzajú cez Slovinsko. Tu je to, čo Clarkson povedal o tom, čo príde Grand Tour špecialita:

No je to vlastne dlhý koncový bod – asi 2200 kilometrov od Gdanska na vrchole Poľska. Krakov, Česká republika, Slovensko, Maďarsko a potom tu.

Clarksonovej sa spýtali, čo si myslí o Slovinsku a priznala, že si myslí, že je „veľmi krásne“. Tu je to, čo povedal o cestovaní cez Maďarsko a Slovinsko:

No, prišli sme cez hory z Maďarska, takže je to celkom v pohode. A je tu tak krásne. Tak to je veľmi krásne.

Bude na Prime Video viac špeciálov The Grand Tour?

The-Grand-Tour-Special-Poland-Amazon-Prime-Video

Kredit: Amazon Prime Video

Prečítajte si tiež: Možný dátum vydania 6. sezóny Cobra Kai, herecké obsadenie, príbeh a ďalšie


Ale čo ostatné kapitoly? Grand Tour? Bude po tomto pripravovanom poľskom špeciáli viac? Odpoveď je áno. Hammond súhlasil toto ráno na ITV (cez Grand Tour Nation) Tieto epizódy sú veľmi plánované a plánovanie ďalšej fázy natáčania sa začalo. Tu je to, čo mal k tejto veci povedať:

Áno, plánujú veľa, ako si viete predstaviť, poznáte televíziu. Je s tým veľa plánovania, budovania jednej z tých šou… Myslím tým, že nás je v šou veľa.

Potom sa Philip Schofield, jeden z moderátorov This Morning, spýtal Hammonda: „Kam chceš ísť, čo chceš robiť?“ Richard však nechce prezradiť príliš veľa. Jednoducho povedal:

Neviem. V skutočnosti je stretnutie budúci týždeň. Často dostávame otázku: „vidíte sa všetci medzi vystúpeniami?“ No áno, pretože sme dokončili jednu z relácií a potrebovali sme ju upraviť. A Andy Willman, viem, že vy dvaja ste génius, ktorý to dáva dokopy, ale všetci sme zapojení do toho, aby sme to videli na rôznych úrovniach. Kým ju dokončíme, začneme plánovať ďalšiu.


Čo hovoríte na túto funkciu? Tešíme sa na videnie Grand Tour Kedy konečne vyjde 5. epizóda 2 na Amazon Prime Video? Dajte nám vedieť svoje myšlienky v komentároch nižšie.

Čo hovoríte na tento príbeh? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie alebo na našich stránkach Facebook, Twitter alebo Instagram! Ak radi počúvate filmové podcasty, pozrite si náš podcast The Small Screen Podcast, nech už svoje podcasty dostanete odkiaľkoľvek!
Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close