šport

Kendall Cooper z Burlingtonu hrá hokej 1. divízie

Je to „No, samozrejme!“ K dispozícii. Burlington a Stony Creek sú odpoveďou v hokejových komunitách, ale vysokoškolská kariéra Kendalla Coopera má dobrý začiatok.

Obhajkyňa prvého ročníka skončila na 4. mieste v Guinnessových svetových rekordoch na Popcottovej univerzite a je na vrchole modrej čiary. V prvých deviatich zápasoch tímu NCAA Division 1 mala tri góly a štyri asistencie, z toho pri dvoch musela sedieť.

„V skutočnosti sa nesústredím na získavanie cieľov a získavanie bodov, sústredím sa iba na to, aby som hral svoju hru na to, čo môžem tímu priniesť,“ povedal skromne 18-ročný absolvent strednej školy Altershot z University of Hampton, Connecticut.

“Som rád, že som mohol popri tom urobiť nejaký priestupok, ale hrá sa to ako tím a dievčatá za mňa dostávajú peniaze. Idem k nim.”

Cooper je vďačný za to, že väčšina mladých mužov a žien mala po návrate domov možnosť pravidelne hrať a trénovať. Do Guinea-Bissau pricestoval v auguste, počas prázdninovej prestávky sa mohol vrátiť do Burlingtonu a vrátil sa 2. januára. Na obidvoch koncoch týchto výletov bol izolovaný, pretože musel vynechať pár hier.

Vynechala tiež aktuálnu dvojtýždňovú bublinu tréningového kempu národného ženského hokejového tímu v Calgary. Bol jedným zo 47 volajúcich a od útleho tínedžerského veku bol v hľadisku hokejovej Kanady. Medzi mnohými pútavými položkami reštartu: Hviezdil pre šable Stony Creek; Maddie Wheeler sa posunula vpred za víťazným gólom vo finále predĺženia majstrovstiev sveta do 18 rokov 2019 v Japonsku o jediné zlato Kanady za posledných šesť rokov; A Bol kapitánom tímu strieborných medailí Pribili to USA vo finále predĺženia 2020 na Slovensku.

“Bolo to také vzrušujúce dostať pozvanie do Coal, len som chcel ísť von a súťažiť s nimi,” hovorí. “Ale nezmestilo sa to do môjho harmonogramu. Som ešte mladý, takže pri rozhovore so svojimi trénermi a niektorými zamestnancami hokejovej Kanady si mysleli, že by bolo pre mňa najlepšie zostať v škole a hrať proti iným univerzitám a získať to výraz, hlavne toto je môj prvý ročník. “

READ  Veľký týždeň uzavreli Alex LaFerrier a Andre Lee

Študenti sa v pondelok vrátili do Guinnessu, „takže bol zamknutý na akademickej pôde. Chcú sa ubezpečiť, že v prvých dvoch týždňoch nedôjde k výbuchu, “hovorí Cooper, ktorý študuje fyzikálnu terapiu a žije v nocľahárni so šiestimi spolubývajúcimi a dbá na prísne bezpečnostné opatrenia.

„Škola má dobrú etiku, takže sa cítim v bezpečí,“ hovorí.

Domáca konferencia Quinnbiack, ECIC Hockey, sa končí znížením harmonogramu neskorých epidémií na konci februára, bez dovolenia fanúšikov. Hráči budú testovaní trikrát týždenne a budú mať prísne športové a tréningové bezpečnostné opatrenia.

Popkoti sedia 6: 3 a vychádzajú z najlepšej národnej desiatky, ale Cooper má pocit, že tieto dva zápasy môže minulý víkend rozdeliť na 10. mieste. Clarkson naznačuje, že sa spájajú ako moment jednoty a budovania.

Keď váha s opisom svojho ľadového štýlu, s rovnakým nasadením pre zločin a obranu, pripustí, čo sa míňa, a má dobré snehové videnie.

Skoré hokejové vplyvy mal na staršieho brata Colea, ktorý hru sledoval, a na rodičov, ktorí pre svoje deti postavili záhradný kruh.

Načítava …

Načítava …Načítava …Načítava …Načítava …Načítava …

“Strávil som tam veľa hodín a snažil som sa držať krok so svojím bratom,” povedal. „Určite som sa naučil niektoré zo svojich schopností.“

Tieto zručnosti, ako objavujú nepriatelia univerzity, prinášajú výsledky.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close