Technológie

Kirby sa dostane na oficiálny koncert na oslavu svojich 30. narodenín

Blíži sa 30. výročie série Kirby s vydaním ďalšej hry Pink Buffalo, Kirby a zabudnutá krajina. Vyzerá to tak, že budeme mať veľký hudobný festival na oslavu jednej z najznámejších a najkrajších postáv Nintenda.

Na chvíľu sme boli pripravení na sklamanie. Zdieľané spoločnosťou Nintendo UK Slávnostné otvorenie jubilejného 25. ročníka série. Tiež sme si mysleli, že budeme tak dobrí, ako bol ten koncert. Našťastie, krátko potom oficiálny Kirby účet zdieľal plány na svoju ďalšiu veľkú oslavu (vďaka, Nibel)

Kirby 30th Music Festival sa bude konať 11. augusta a bude sa bezplatne streamovať online cez oficiálny Kirby YouTube kanál! Je to lepšie ako maximálne paradajky.

O koncerte nevieme nič – ceny ani vysielanie kedykoľvek – Oficiálna web stránka Malo by tam byť:

Na pripomenutie Kirbyho 30. výročia sa festival uskutoční iba raz s veľkou kapelou v štýle 35 hudobníkov rôznych žánrov!

Podujatie je hudobným podujatím, pri ktorom si môžete zaspomínať a vychutnať si originálne medaily minulých titulov série. Miesto obsahuje aj pohybujúceho sa Kirbyho na veľkom LED monitore! Všetci sa tešíme na spoločnú oslavu nádherného festivalu.

Dúfame, že sa s vami všetkými stretneme na webe!

Na oslavu nového vydania budú poskytnuté niektoré publiká skladieb Kirby a Forgotten Land spolu s klasickými skladbami na úrovni Kirby.

Japonsko tiež dostane niečo navyše. 15. apríla My Nintendo Store vydáva kolekciu medailí na oslavu Kirbyho. Patria sem všetky druhy činností súvisiacich s Kirbym, ako je spánok, prehliadanie hviezd a lietanie okolo našej Rosie, priateľky Smiley. Existuje dokonca aj medaila, ktorá zodpovedá jeho predchádzajúcemu dizajnu Game Boy.

Dúfame, že sa dostanú na západ, inak možno budeme potrebovať jeden z Kirbyho čarovných prútikov, aby sme ich tu zrealizovali. Alebo dobrý rozpočet na dopravu.

READ  Recenzia Windjammers 2 (Zmeniť eShop)

27. apríla je Kirbyho 30. výročie a dátum vydania v Japonsku. Kirbyho vysnívaná krajina. Sme zvedaví, či budeme mať ročnú oslavu. Avšak vzhľadom na skutočnosť, že Nintendo nesúhlasí Switch má 5. narodeninyAlebo dokonca urobiť veľa Popis Zeldy35. výročie (avšak Skyward Sword HD A to Hra a hodinky Bolo to celkom pekné!), Možno by sme nemali očakávať príliš veľa.

Zúčastníte sa koncertu? Plánujete osláviť Kirbyho 30. výročie? Dajte nám vedieť v komentároch!


čítaj viac:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close