šport

Kirkin na istanbulskom halovom challengeri postúpil do štvrťfinále

Starberg, 20. januára 2021

Ergy Kirkin Tento týždeň pokračoval v dobrej forme, keď sa dostal do štvrťfinále 132 280 dolárov Istanbul Indoor Challenger Koná sa v mŕtvom športovom klube v tureckom Istanbule. Miestny vstup divokou kartou porazil brazílsku kvalifikáciu Joao Meniscus 6-2, 7-6 (5) streda.

Svetová jednotka 449 Kirkin, ktorý získal štyri tituly na svetovej tenisovej prehliadke IDF, zachránil všetkých päť brejkbalov, ktorým čelil, a využil svoje vlastné dve šance na brejkbol, aby vyhral po jednej hodine a 36 minútach. Dvadsaťjedenročný rodák z Ankary sa zúčastňuje svojej prvej štvrtiny na úrovni ATP Challenger Jozef Kovalik Mimo Slovenska Carlos Taberner 7-6 (4) v Španielsku, 6-0 za hodinu 37 minút.

V dolnej polovici žrebovania Nechoďte V minulosti bojoval z Japonska Dalon Crixpur 7-5, 4-6, 7-6 (2) z Holandska za dve hodiny a 38 minút Mohammed Safwat V záverečných ôsmich etapách. 30-ročný egyptský pulz Federico Gaius Taliansko 7-6 (4), 7-5 za dve hodiny a päť minút.

V prvom akčnom kole Švajčiari Mark-Andrea Heisler„Jediný šampión Challenger na niekoľkých frontoch v minulom roku otvoril svoju istanbulskú kampaň 2-6, 6-2, 6-4 proti porazenému. Denise Istomin Najbližšie sa v Uzbekistane o 90 minút stretne s Argentínou Fosundo Pognis. 4. semeno porazené Jisen Zhang 6-4, 6-1 z Číny. Stretnutie trvalo jednu hodinu a 21 minút.

READ  Sunlive – Rôznorodá futbalová zábava v Touranga

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close