najnovšie správy

Kollárovci kráčajú po sľuboch Matoviča. Predseda vlády to nechápe bez povšimnutia

Podpredseda vlády Štefan Holý nesúhlasí so zverejnením analýzy, ku ktorej jeho spoločnosť prijala 300 000 ľudí, a odmieta odôvodniť svoj názor.

„Transparentnosť a etika sú nevyhnutným prvkom profesionálnej a nezávislej verejnej správy“, čítame v programovom vyhlásení kabinetu Igora Matoviča (OĽaNO). Základ slova „priehľadný“ sa v texte objaví 90-krát.

Boj proti korupcii bol ústredným programom Matoviča a otvorená a zrozumiteľná komunikácia je jedným z hlavných opatrení proti plytvaniu obyčajnými peniazmi, o čom svedčí napríklad bývalý šéf rezervných fondov. Materiály Kajetán Kičura.

Ako sa v praxi uplatňujú slová z vyhlásenia koaličnej vlády ONaNO, Sme rodina, SaS a Pre ľudí?

Kandidáti Borisa Kollára (Sme rodina) sú vždy na kolenách pred otázkami položenými na základe obávaného informačného zákona.

A premiér Matovič ho nechal bez povšimnutia.

#SpajaNasZodpovednost

Prebiehajúca pandémia môže tiež ohroziť posledné nezávislé médiá, ktoré nemajú zamknutý obsah. Medzi ne patrí Aktuality.sk. Verifikované informácie prinášame na minútu, takmer nepretržite 7 dní v týždni. Náš obsah je k dispozícii zadarmo pre každého z vás. Súčasné ekonomické spomalenie spôsobilo masívny pokles príjmov z mediálnej reklamy, čo veľmi vážne zasiahlo aj Aktuality.sk. Dnes viac ako kedykoľvek predtým potrebujeme vašu podporu – čitatelia. Ďakujeme Vám! #SpajaNasZodpovednost

Už máte účet? prihlásiť sa

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close