Technológie

Koncoročný prieskum spoločnosti Capcom zabúda na existenciu obchodu Xbox Store

Capcom zverejnil nový koncoročný prieskum, v ktorom sa hráčov pýta, na čo sa tešia v jeho pripravovaných tituloch, no fanúšikovia Xboxu si môžu všimnúť, že platforma Microsoftu nie je taká milovaná ako ostatné.

Capcom určite miluje svoje prieskumy a jeho posledný sa týka povedomia a vzrušenia z nadchádzajúcich hier vydavateľa v roku 2023 a neskôr. Monster Hunter Rise je ale jedným z prvých potvrdených Hry prichádzajú do Game Pass Ak sa v roku 2023 hráči Xbox opýtajú, ako chcú nakupovať hry, budú čeliť výraznému opomenutiu.

Xbox Store nebol v koncoročnom prieskume Capcomu spomenutý

The Koncoročný prieskum Spätná väzba od hráčov už nie je taká otvorená ako kedysi, takže sa môžete opýtať „Ako chcete kupovať hry?“ Keď príde na otázku. Uvidíte veľa možností pre rôzne platformy a výklady, ale žiadna zmienka o Xboxe – iba „iné“ pole a len o Xboxe bez vlastného textového poľa. Ak vezmeme do úvahy, že Mega Man Battle Network Legacy Collection je jedinou hrou na platforme Capcom s potvrdenými platformami, ktoré nie sú vylúčené z vydania Xboxu, zdá sa mi to ako zvláštne prehliadnutie. Toto je na obťažovanie vydavateľa pre väčšiu lásku k Xboxu (máme radi Legacy Collection, prosím, ďakujeme).

Nie sú to však všetky zlé správy – Dragon’s Dogma 2 aj Pragmata sú pomenované spolu s titulmi Capcom potvrdenými pre rok 2023, aby pomohli udržať sen nažive, a hoci sú obe stále jasné, je pekné vidieť ich zmienku. Vyplnením prieskumu získate celkom vtipnú tapetu Capcom pre váš počítač alebo telefón.

Na ktoré hry Capcom sa najviac tešíte v roku 2023 a neskôr? Dúfate, že od vydavateľa uvidíte lepšiu podporu konzoly Xbox ako táto anketa? Dajte nám vedieť!

READ  Millipol Katar drží rekordnú zmluvu za 163 miliónov dolárov - Dauha News

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close