Konečná predpoveď WTA v Saint-Malo – Paolini vs. Kolopic

Dve ženy na WTA Saint-Malo Open sú po týždni tenisového pôžitku kontroverzné. Obaja budú určite dychtiví položiť ruky na titul WTA 125, najmä French Open o niekoľko týždňov neskôr. Ale je to na prvom mieste v Bretónsku Jasmine Paulini alebo Victoria Colubic?

WTA Saint-Malo, otvorené konečné predpovede

Jasmine Paulini vs. Victoria Colopic

tvárou v tvár: Kolika 1-0 Pauline

Paulini neprišiel na WTA Saint-Malo v obzvlášť zaujímavej forme, keď za prvé štyri mesiace tohto roku vyhral iba osem zápasov, ale tento týždeň hral jeden z najlepších tenisov. Talian zahájil svoju kampaň proti Else Jacquemotovej, Francúzku vyradil v trojsetovom thrilleri a dostal sa do druhého kola. Opäť ju tam otestovali, prvý set prehrala, potom však prevzala kontrolu nad hrou a prekonala siedmu nasadenú Ninu Stojanovičovú 4: 6, 6: 2, 6: 1 v sete.

To viedlo k štvrťfinálovému stretu so slovenským bratom Carolinou Schmidlovou. Schmidt hral v posledných ôsmich zápasoch solídny tenis, ale Paulinimu dal pomerne malý odpor a v prvom semifinále sezóny vyhral set 7: 5, 6: 3. Tam podal najlepší výkon týždňa a zrazil mladého strelca Varvaru Krachevu za neúspech iba v štyroch zápasoch. Toto víťazstvo by jej určite dalo konečnú nádej.

Medzitým si Colby užil skvelý štart do sezóny. Aj keď vo svojom tenise hral pod turistické úrovne, o forme, v ktorej sa nachádzal, sa nedalo polemizovať. Švajčiari teraz zaznamenali v tejto sezóne 30 výhier a zahrajú si piate finále. Clara Burrell zvíťazila vo svojej kampani na turnaji WTA Saint-Malo Open 6: 2, 7: 6.

Vo štvrťfinále úplne dominoval proti Aliakchandre Sasnovichovej a podľahol hre Bielorusovi. Došlo k semifinálovému stretu s poslednou Francúzkou Harmony Don. Dan hľadal niekoľko skvelých výhier, aby dosiahol na posledné štyri, a prvý set bol súťažný. Colby ju ale vyhral na tajbrejku a Švajčiari boli na druhom mieste veľmi pohodlní, nakoniec zvíťazili 7-6 6-3.

READ  Rusko vidí hráčov zakázaných hrať v Ilkley Trophy proti Ukrajine

To sľubuje vyrovnaný zápas. Colubic svoje predchádzajúce stretnutie pohodlne vyhral, ​​ale tento zápas sa hral pred siedmimi rokmi, zatiaľ čo Paulini bol ešte mladý muž a bol na tvrdom ihrisku. Napriek tomu by sa Colic mal opäť považovať za obľúbeného. V tejto sezóne bola jednou z najpôsobivejších umelkýň v ženskom športe a v Saint-Malo veľmi čisto zasiahla loptičku. Tento zápas môže trvať ešte dlho, ale dá sa očakávať, že bude na hranici koliky.

Predpoveď: Kolika o 3