Technológie

Konské dostihy inkvizície Dragon Age boli skutočne ilúziou

Nová lahôdka z vývoja Dragon Age Inquisition Studio BioWare, ktorá odhalila schopnosť hry „šprintovať“ vášho koňa, bola v skutočnosti len ilúzia.

V skutočnosti hra jednoducho „pridala rýchlostné pomlčky a zmenila kameru tak, aby bola rýchlejšia,“ prezradil veterán z BioWare John Epler.

Eppler, kreatívny riaditeľ pripravovaného Dragon Age Dreadwolf, teraz odpovedá. Twitter Málo známe fakty o raste, šokujúce fanúšikov.

„Aby bolo úplne jasné, jazda na koni je rýchlejšia ako chôdza,“ povedal Eppler, „ale rozdiel medzi normálnym klusom koňa a „šprintovaním“ koňa nie je nič iné, ako to, že vyzerá rýchlejšie.

„V tomto programe boli tri dni, keď celá moja práca spočívala v tom, že som sa snažil, aby sa kôň rýchlo cítil.

Tak prečo ten trik? Epler obvinil Frostbite, všadeprítomný engine EA pôvodne navrhnutý spoločnosťou DICE pre svoje strieľačky z pohľadu prvej osoby Battlefield, ktoré zjavne „nemohli streamovať dostatočne rýchlo“. Takže kone museli ťahať.

Úsilie BioWare o prispôsobenie Frostbite svojim hrám na hranie rolí bolo v poslednom desaťročí pozoruhodnou témou (pri pohľade na vás, Anthem a Mass Effect: Andromeda). Po mnohých skúsenostiach s pripravovaným enginom Dreadwolf sa vyvíja Frostbite.

Ďalší vydaný Mass Effect 5 od štúdia tiež znamená návrat BioWare k štandardnejšiemu Unreal Engine používanému v pôvodnej trilógii Mass Effect a jej najnovšom remasteri.

Preto falošné dostihy. môžeš povedať

Osobne ma Dragon Age Inquisition sklamal.

READ  Sprievodca Fortnite: Vyšetrite anomáliu v Lazy Lake

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close