Technológie

Kópia Super Mario Brothers, NES Just, opäť prekonala svetové rekordy

Obrázok: Rally

Hej, minulý mesiac som si spomenul na zapečatenú kópiu Super Mario 64 Rekord bol stanovený na 1,56 milióna dolárov? Predchádzajúci rekord najdrahšej videohry bol stanovený pred niekoľkými dňami, vtedy najvzácnejšia kópia Popis Zeldy Dosiahol a v NES (Neskôr) stanovil rekordných 870 000 dolárov v aukcii. Táto kópia Zeldy prekonala predchádzajúci rekord z marca 2021 Kópia Super Mario Brothers sa predala za 660 000 dolárov, Na druhej strane hit Predchádzajúce Registrácia 156 000 dolárov stanovené Super Mario Brothers 3 v novembri 2020.

Môžete hádať, čo bude nasledovať. Záznam bol vytvorený ešte raz S kópiou, ktorá ešte nebola otvorená Super Mario Brothers. Moustache sa predal za 2 milióny dolárov na NES, zhromaždení zberných miest – je koniec každému, kto sa pozerá Desaťkrát Svetový rekord v roku 2020.

Ale táto aukcia je trochu iná. Namiesto predávajúceho a kupujúceho Rally prevádzkuje iný systém, ktorý umožňuje investorom nakupovať „akcie“ fyzickej výroby a potom hlasovať o tom, či môžu alebo nemôžu predávať, v ktorom dosahujú zisk úmerný svojmu podielu.

Minulý rok, Rally kúpila hru za 140 000 dolárovA investori hlasovali proti predaju za 300 000 dolárov. Tento rok bola prijatá anonymná ponuka vo výške 2 milióny dolárov po tom, čo tri štvrtiny investorov hlasovali za predaj.

Super Mario Brothers.
Obrázok: Rally

Jeden z týchto typov rýchleho zvyšovania cien Malé Obavy, určite však nie vždy vylezú. Môžeme byť žiarliví, pretože naše retro hracie boxy sú menej „otvorené“ a „pes žuje a šiel dole do vane“. Páni – aspoň hráme hru.

K ďalším ponukám spoločnosti Rally patrí, ak chcete získať túto vec-majiteľa tela Kópia Deklarácie nezávislosti (Nie, naozaj) a Podpísal Steve Wozniak, tvorca počítača Apple I..

Ste nervózni z tejto investičnej bubliny videohier, alebo si myslíte, že je to aj tak finančný mambo jumbo? Dajte nám vedieť v komentároch!

READ  Scott Pilgrim hovorí o zostrihanom DLC pre hru Creator vrátane hrateľnej žiarlivosti

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close