šport

Korona vírus: Slovensko sa plánuje stiahnuť s Írskom po tom, ako vláda odstúpi

Plány Slovenska na dnešnú krízovú play-off Euro 2020 s Írskom uvrhli do chaosu stratou dvoch kľúčových hráčov pred zápasom z dôvodov Kovit-19.

Obranca Milána Milan odchádza po pozitívnom teste na vírus

To bol šok pre šéfa Slovenska Pavla Hubala, ktorý pred pár hodinami potvrdil, že nemôže zavolať na Slovensko hviezdneho stredopoliara Stanislava Lobotku, ktorý bol izolovaný so svojim klubom Neapol a nesmel opustiť Taliansko napriek tomu, že ho miestni podrobili trom testom. zdravotnícki úradníci.

Hubble uviedol, že ho vývoj „prekvapil“, pretože bol v rozpore s iným vývojom v Taliansku.

„Je to úžasné. Hráči Juventusu môžu opustiť mesto a krajinu a hrať za svoj národný tím. Hovoril.

Hráči z oboch strán boli testovaní ako súčasť protokolu UEFA a získali mnoho pozitívnych výsledkov v celej Európe pred rôznymi medzinárodnými hrami.

Účinky noviniek zo scenára strávili Slováci, ktorí teraz budú musieť zapojiť obrancu Lazia Denisa Vavra, ktorý si zatiaľ nebral ani minútu na vykročenie do novej klubovej sezóny.

Lobotku označil za hlavnú kreatívnu hrozbu Stephen Kenny, ktorý už označil svoj vzťah s hviezdnym mužom Marekom Hamsikom a barmským Jurajom Kukkom za silnú súčasť Slovenska bez brankára Martina Dubrovku.

Kenny verí, že jeho strana bude na tom oveľa lepšie ako jeho úvodný dvojitý titul Ligy národov UEFA, a teraz sú všetci jeho prednášajúci za posledný mesiac dôsledne v kontakte so svojimi klubmi.

Jeho hlavným predstaviteľom bol kapitán Seamus Coleman, ale bol za pochybného otvárača Matta Dohertyho proti Bulharsku a Fínsku.

Ak dôjde k predĺženiu hry, írsky manažér bude mať možnosť využiť päť asistencií a šiestu v riadnom hracom čase.

Toto bude prvé použitie VAR (Video Assistant Referee) v írskej seniorskej internacionále a manažér priznal, že hovoril s hráčmi o jeho potenciálnom vplyve.

READ  Inter Miláno potrestal najlepšieho slovenského futbalistu za rozhodnutie pripojiť sa k Parížanom

„Disciplína je dôležitá,“ povedal.

Aj keď Kenny poznamenal, že Írsko nedostalo od roku 2016 vo verejných hrách priamy kop, trest je účinný.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close