šport

Kovalic bude čeliť Cellu o titul NÖ Open Challenger

TULLEN, 9. septembra 2022

Do finále dvojhry sa dostali dvaja nenasadení hráči NÖ Open prevádzkuje EVN V Tulln an der Donau, as Jozef Kowalík Slovenská a holandská kvalifikácia Želé bunky sa v sobotu zúčastní majstrovského zápasu.

Kovalik bojoval okolo Elias Ymer 7-5, 3-6, 6-4 od 4. nasadeného Švéda v piatok na antukovom dvorci ATP Challenger Tour v Dolnom Rakúsku za 90 280 eur. Dvadsaťdeväťročná Bratislavčanka premenila štyri z piatich brejkbalových príležitostí na zisk o bod menej ako súperka, no víťazstvo si zabezpečila za dve hodiny a 26 minút.

Po popoludňajších hodinách a oneskorení dažďa Sels vytlačil tretieho Slováka Norbert Kombos 6-4, 7-6(4). Svet č. Hráč 255 mal 11 es a dvakrát zlomil svojho súpera, aby vyhral po hodine a 57 minútach.

Po štyroch víťazstvách na profesionálnom okruhu ITF sa 27-ročný Sells uchádza o svoju prvú korunu Challenger. Kovalic na 201. mieste by mohol zdvihnúť svoj šiesty titul v kariére, prvý od turnaja Maia Open 2019 v Portugalsku. Dvojica sa stretne prvýkrát.

Vrchné semená Alexander Erler A Lucas Midler Štvrtého favorita si odnesie Rakúsko Zdenek Kolár Z Českej republiky a Denis Molčanov Ukrajiny vo finále štvorhry naplánované na 11.00 h miestneho času. Finále dvojhry sa nehrá skôr ako o 14.00 h

READ  Brankárska hĺbka Rangers ponúka v tejto sezóne zaujímavé pamiatky

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close