Technológie

Krásna logická plošinovka Planet of Lana vyjde koncom tohto mesiaca

Planet of Lana má konečne správny dátum vydania: 23. mája.

Vydanie na PC a konzoly Xbox (rovnako ako Day One na Game Pass) bolo predtým uvedené ako jarné vydanie.

Od vydavateľa Thunderful a švédskeho vývojára Wishfully je táto hra nádherne vyzerajúca filmová logická plošinovka s krásnou estetikou v štýle Ghibli. Pozrite si niektoré z hier nižšie.

Planéta Lana | Demo komentár vývojára

Odohráva sa na cudzej planéte, kde sa rovnomenná mladá žena Lana a jej zvieracia kamarátka Mui vydávajú na záchrannú misiu, aby zachránili svoju sestru. Ak to znie ako The Last Guardian, k skóre prispel skladateľ tejto hry Takeshi Furukawa.

Vo februári som hru videl (okrem iných nezávislých producentov na ceste do Xboxu tento rok) a okamžite ma zaujala vizuálna stránka a rozkošný spoločník.

Za tým sa však skrýva pútavý svet plný zvláštnych tvorov a nebezpečných robotických nepriateľov zmiešaných so zložitými environmentálnymi hádankami.

Sme tak nadšení, že konečne môžeme odhaliť, že Planet of Lana prichádza na PC a Xbox 23. mája,“ povedal režisér Adam Stjarnlus s Desire. „Ďakujeme všetkým, ktorí našej hre v minulosti prejavili toľko lásky a podpory. pár rokov. Nemôžeme sa dočkať, kedy vstúpite do magického sveta, na ktorom sme tak tvrdo pracovali, a zažijete toto dobrodružstvo za vás.“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close