Zábava

Kraus sa v nedeľu po druhýkrát vydáva za luxusnú svadbu v kaštieli

Susedská hviezda Andy Kraus (53) je dobrým príkladom toho, že aj keď sa niekto o mnoho rokov ožení za manželstvo, v živote si môže nájsť novú manželku. A uspel. V roku 2017 sa stretol s peknou blondínkou Jankou a minulý rok mali krásnu dcéru. A v nedeľu povedia áno!

Andy Kraus pracoval mnoho rokov so svojou manželkou Danielou a ich dve deti, ideálna rodina, ktorá sa bavila v harmónii vo vile v rakúskom Prellerkirchene. Ale potom prišiel zlom. V októbri 2016 prasklo, že scenárista začal aféru s herečkou Natalia Puklusová (36). A veci sa obrátili k horšiemu. Presťahoval sa z rodiny do bytu v Bratislave, on a jeho manželka začali rozvod rozriešiť, hoci on a jeho mladý kolega to po chvíli ukončili, ale 17-ročné manželstvo už nebolo možné zachrániť. Ako sa však hovorí, slnko vždy vychádza po každej búrke, a to bolo aj prípad Krausa. Po divokom období konečne našiel šťastie spolu s blondínkou Jankou (34).

Andy Kraus plánuje druhú svadbu.

Andy Kraus plánuje druhú svadbu.

Zdroj: archív NMH

Pár na jeseň roku 2019 porodila dcéru Adelku a Andyho znovu plní svoje povinnosti týkajúce sa dieťaťa. A od nedele sa znova stane ženatým mužom! Milovníci nakoniec povedia áno. Ich svadba bude naozaj ako z romantickej série. A doslova! „Keďže je Andy rozvedený, nemohli mať svadbu v kostole. Obrad sa uskutoční túto nedeľu v Zichyho paláci a potom sa svadobní hostia presunú do Mierova, oblasti, kde sa natáčala slávna séria Stormy Wine. priamo v kaštieli, v ktorom žila rodina Roznerovcov, “ náš dobre informovaný zdroj nám povedal.

V tomto kaštieli sa natáčalo aj obľúbené Stormy Wine.

V tomto kaštieli sa natáčalo aj obľúbené Stormy Wine.

Zdroj: archív

Je to neskoro barokový kaštieľ z 18. storočia v obci Mierovoktorý v skutočnosti slúži ako penzión a reštaurácia. Ako uviedla Nela Pocisková v úvodnej piesni: „Chcem nájsť šťastie, tak kam mám ísť …“Andy sa rozhodol zapečatiť jeho majetok v Mierove.

READ  Slovenský film „107 matiek“ získal Cenu arabských kritikov pre európske filmy

Mohlo by vás zaujímať:

Autor:
dd

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close