šport

Kto je Michail Demeter? Vášeň pre ľadový hokej necháva hru pokračovať v kariére v modelárskom priemysle

Michela Demeiter sa stala rozprávaním mesta na sociálnych sieťach vďaka svojim úchvatným obrázkom na Instagrame. Dvadsaťročný Kanaďan sa spočiatku venoval kariére profesionálneho hokejistu, ale pre šport sa rozhodol odísť, aby sa mohol venovať modelárskemu priemyslu. DeMitter má v súčasnosti na Instagrame viac ako 413 000 sledovateľov a svojimi pútavými obrázkami púta veľkú pozornosť.

ČÍTAJTE TIEŽ: Tradície vonkajšieho hokeja v tieni zmeny podnebia

Kto je Michail Demeter? Kanadský hokejový hviezdny hokejista sa chce venovať kariére modelky

Demeyer vyrastal v Woodridge na predmestí kanadského Toronta a ako mladý muž mal vášeň pre ľadový hokej a plachtenie. V útlom veku nastúpila do provincie Bluewater Hawks v provinčnej ženskej hokejovej lige. Niekoľko rokov hrával za Hawks na poste brankára, než sa rozhodol z hry odstúpiť.

ČÍTAJTE TIEŽ: Lietajúca zmena: Vysokoškolské hokejové tímy to robia, mimo ľadu

Minulý rok v júni Demeyer pre Instagram prezradil, že sa rozhodol ‘rozlúčiť sa’ s ľadovým hokejom vo veku 19 rokov. Aj keď bol Demeterov dôchodok pre mnohých prekvapením, Ranný bulletin DeMaith navrhol, že chce odísť zo športu po tom, čo ho prinútili k operácii kolena. Pred štatistikami o jej hokejovej kariére sa pred modelovaním na Instagrame, bohužiaľ, veľa nevedelo.

Dimitar v srdečnom príspevku napísal: „Je čas rozlúčiť sa s ľadovým hokejom. Je čas obrátiť stránku a prejsť k ďalšej kapitole môjho života.“ Nechajte. Stále budú nové rána, nové dobrodružstvá a noví priatelia a dúfam, že ich prijmete s rovnakou láskou a entuziazmom, aké som pre vás urobil. “

ČÍTAJTE TIEŽ: Kanada zvíťazila vo svetovom juniorskom hokeji nad Fínskom 4: 1

Mikhaila Demeter Instagram: Hviezda ľadového hokeja sa stala IG modelom

Len čo zložil rukavice, Dimitar sa rozhodol venovať sa úplne módnemu svetu. Za posledný zhruba rok fotosyntetický Kanaďan ponúka svojim 413 000 nasledovníkom obrázky seba samých. Demeter zúrivo poslal svojich fanúšikov do telocvične, bazénov a na pláž.

READ  Prezident FIFA smúti za stratou Josepha Venglosa

S jeho postavou je zrejmé, že Demeter bude aj naďalej chodiť do posilňovne. Jeho I.G. Bio stále znie „Hokejový brankár. Kanaďan“. Predpokladá sa, že keď hrával ľadový hokej, bol Demeter označený za „najsexi brankára“ v tejto hre.

ČÍTAJTE TIEŽ: Kanada zvíťazila vo svetovom juniorskom hokeji nad Slovenskom 3: 1

Image Credit – Michaela Demeter Instagram

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close