Kuriér sa Martinovi ospravedlňuje v Amboto Challenger

Ambato / Starberg, 24. september 2021

Hráči spodnej polovice remízy dokončili štvrťfinále Ambato je veľké mesto ATP Challenger Tour Zápas antuka-dvor.

Francúzi majú šťastie Alexis Katier Vo štvrtok urobil prekvapenie v klube Tungurahua v ekvádorskom Ambate, kde zhodil druhé semienko Andrzej Martin Slovensko 6-3, 7-6 (1). Svetová jednotka č. 380 postúpila o šesť hodín neskôr s hodinou a 44 minútami, pričom získala 78 percent prvých servisných bodov.

Katier získal tri majstrovské tituly jednotlivcov ITF World Tennis Tour, z ktorých dva získal začiatkom tohto roka v severnom Macedónsku a talianskej Pescare a minulý týždeň sa dostal do semifinále na turnaji Dow Men & Care Quito Challenge.

24-ročný rodák z Levellois sa ako Argentína opäť stretne so svojim posledným rivalom Quitom v Ambato Fakundo Mena Zhromaždené ako posledné Lucas Catarina Monako 4-6, 7-6 (3), 6-4. Minulý týždeň šampión Quita získal 51 percent z celkového počtu bodov, ktoré odohral, ​​aby si predĺžil víťazstvo v siedmich zápasoch po dvoch hodinách a 15 minútach.

Pri iných akciách, Diego Augustine Trondhe Argentína predbehla Španiela Carlos Gomez-Herrera 7-6 (5), 3-6, 7-6 (1) po dvoch hodinách a 14 minútach. 7-hodinový nasadený tím získal o päť bodov viac ako jeho súper o dve hodiny a 14 minút neskôr.

„Do prestávky som hral dobre a som veľmi šťastný z víťazstva.“ Povedal Trondhe.

20 rokov od La Plata Gerald Melser Skóre bolo z Rakúska Julian Lens 6-3, 7-5 z Nemecka. Stretnutie trvalo hodinu a 21 minút.