Ekonomika

Lada Niva z Nemecka pre náročných: Cena 19 900 €

Limitovaná edícia Lady Niva má byť darčekom pre fanúšikov pri príležitosti 50. výročia. Tento rok oslavuje automobilka v Volge 50 rokov od začiatku výroby automobilov. Pri tejto príležitosti vznikol zaujímavý nápad, ako osviežiť skalných fanúšikov.

Luxusný interiér

Ako najslávnejší model pretekov dostane Lada Niva špeciálnu úpravu pod taktovkou nemeckého redaktora Partisan Motors. Interiér dostane poriadnu dávku „vyladenia“. Luxusné prvky výbavy a očíslované plakety koženého čalúnenia zvyšujú oči a cenu.

Dizajn

Partisan Motors zatiaľ zverejnil iba základné náčrty vozidla, ktoré naznačujú vzhľad vozidla. Akú obuv zvolil redaktor? Nemecká Lada Niva jazdí na terénnych terénnych pneumatikách BF Goodrich. Kolesám sekundujú veľké výrazné blatníky.

Ťažné háky + strešný systém

Niektoré parametre a prvky výbavy však znejú zaujímavo. Špeciálna edícia od Partisan Motors ponúka mierne prepracovanú karosériu s upravenou kapotou a nárazníkom s ťažnými hákmi. Strešný systém poskytuje dostatočnú variabilitu v možnostiach zabezpečenia a prepravy nákladu. Pohodlné stupačky uľahčujú vstup do vozidla.

Výkon

Nešpecifikované údaje o pohonnej jednotke možno odhadnúť vyššie ako pôvodné, ak vezmeme do úvahy pôvodné parametre Lady 4X4, ktorý má 1,7-litrový benzínový motor s výkonom 83 koní (62 kilowattov) a prenos sily na kolesá prostredníctvom 5-stupňového manuálu .

Limitovaná edícia + cena

Vozidlo s obmedzenou malosériovou výrobou je k dispozícii iba u konkrétnych predajcov v Nemecku. Spoločnosť vyrobí iba 50 kópií mimoriadneho modelu SUV. Cena bude tiež mimoriadna. Za okolností Lady Niva si zákazník priplatí za „šperky navyše“. Táto prehliadka sa predáva za 19 900 eur. Bude ten príplatok skutočne stáť za to?

Zdroj: uk.news.yahoo.com

Nová Lada Niva z Nemecka - Čo ponúkne limitovaná edícia od spoločnosti Partisan Motors?Zdroj: uk.news.yahoo.com

Lada Niva z Nemecka pre náročných za 19 900 €Zdroj: uk.news.yahoo.com

Zdroj:uk.news.yahoo.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close