Hlavné správy

Ladislav Almasi spojený – veľký príbeh záujmu Keltov o 6ft 4 v slovenskom útočníkovi

Podľa samozvaného odborníka na prestupy Celticu na Twitteri si klub a Ange Postecoglou zachovali záujem o veľkého slovenského útočníka Ladislava Almaciho. Obrovský hrotový útočník hrá za český FC Pánik Ostrava, s ktorým zhodou okolností hráme budúci týždeň, takže hráča budeme môcť vidieť zblízka a fyzicky.

účtu @SeanS1967 – informovali aj cez Champions67.com – v minulej sezóne zaznamenal tohto muža 16 gólov v 32 zápasoch za svoj klub v českej Fortuna Lige, čím mu pomohol skončiť na piatom mieste v domácej tabuľke. S výškou 6 stôp 4 palce je Slovák impozantnou postavou a vo veku 23 rokov má veľa priestoru na zlepšenie.

Almasi si užil senzačnú prvú sezónu v Celtic Parku, keď strelil 13 gólov a stal sa najlepším strelcom napriek tomu, že utrpel značné množstvo zranení. Čas. Ange hľadá ďalšieho útočníka, takže odkazy dávajú zmysel vzhľadom na to, že budeme hrať za jeho stranu aj túto predsezónnu sezónu – plánoval to Austrálčan Grék vopred?

Čo nám v súčasnom kádri Celticu chýba, je 100% kondícia. Máme tempo a techniku, ale v semifinále Škótskeho pohára proti Rangers a opäť v Parkhead v poslednom glasgowskom derby v ligovej kampani sme opäť vyzerali šikanovaní. V oboch týchto zápasoch sme odišli bez maximálneho výsledku a obidva si mohli vystačiť s fyzickým profilom v bitke.

Nebolo by prekvapujúce vidieť Aange, ako v tejto predsezónnej fáze premýšľala rovnakým spôsobom, ale toto by mohol byť ďalší príbeh…

Tu sú jeho najlepšie kúsky na YouTube…

Paul Gillespie

READ  Srbsko „sklamané“ z Ukrajiny, Grécka a Slovenska z hlasovania v Rade Európy v Kosove – EURACTIV.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close