Svet

Laura Logan o afganskej kríze: „Amerika chce toto rozhodnutie“; Kto „ťahá za nitky“, môže to zmeniť

Investigatívny novinár Laura Logan, Editor „Žiadna agenda„Na Fox NationStreda uviedla, že je zrejmé, že americká vláda chce chaotický výsledok Afganistan Rovnako ako kriminálna a humanitárna kríza na južných hraniciach USA.

Logan povedal Fox NationTucker Carlson dnesTí, ktorí vo Washingtone „naozaj ťahajú za nitky“, chcú, aby sa tieto krízy zintenzívnili vzhľadom na ich často nešpecifikovanú schopnosť zabrániť ich zhoršeniu.

„Chcete uveriť, že Afganistan je komplexný. Ak si to skomplikujete, je to ťah v takzvanej„ vojne nejednoznačnosti “.“ Povedal Logan.

„Takže teraz sme všetci hovorili o korupcii,„ to “a„ ono “a všetkých týchto komplikovaných častiach – ale v jadre je každá vec na svete, vo vašom osobnom živote, profesionálne, globálne, v srdci, taká je. jednoduché. “Potom sme si to všimli.

„Kto je teraz pri moci, kto skutočne ťahá za nitky – neviem – môže urobiť čokoľvek, aby to zmenil. Nie.“

Logan vysvetlil, že hlavnou základňou Talibanu nebol Afganistan, ale Pakistan a Islamabad bol jediným regionálnym štátom vyzbrojeným jadrovou energiou. Kombinácia týchto faktorov pomáha vysvetliť, prečo v Afganistane rozhodne nie je naliehavé to napraviť.

Taliban v rozhovore s Laurou Logan odmietol hovoriť so všetkou Káidou.

Povedal, že USA budú financovať značnú časť pakistanského obranného rozpočtu bez vojenských a spravodajských služieb, ako je ISI.

„Môžete napríklad prestať posielať peniaze. Môžete prestať posielať peniaze Pakistancom žijúcim v USA. Môžete uložiť obmedzenia. Môžete mať vízum. [withdrawn]„Viete,“ povedal Logan o možnom kroku, ktorému by americká vláda mohla rýchlo čeliť Katastrofa v Kábule.

Zakaždým, keď sa pokúsite vyriešiť tento problém, okamžitou odpoveďou na 20 rokov tejto vojny je, že obhajujete vojnu v Pakistane. Nie ty nie si. Vedia, že Spojené štáty robia veľa vecí. Zmeniť to, čo sa stalo v Afganistane a čo sa deje práve teraz. Neurobili to.

READ  Putin hovorí, že Rusko má „každé právo“ „zaujať tvrdý postoj k nezúčastneným krokom“ v čase rastúceho napätia na Ukrajine.

Logan to povedal Prezident Biden Mal pravdu, keď kedysi povedal vtedajšiemu afganskému prezidentovi Hamídovi Karzajovi: Pakistan je strategický a Afganistan nie.

„Keď sa ich pýtali na byrokraciu v Capitol Hill, byrokratov, ktorí prežili z administratívy do administratívy, bola to ich politika,“ povedal k myšlienke, ktorú navrhli pre Pakistan.

„Pakistan je jadrovou veľmocou Bushovej administratívy, Clintona, Obamu, Trumpa a teraz Bidena, pretože jediná krajina v regióne je dôležitá. V skutočnosti Joe Biden povedal prezidentovi Afganistanu – keď bol Hamid Karzaj stále pri moci – presne tak.

Obama, povedal, mu zopakoval Pittona stredný východ Posolstvo „Hearing Tour“, Illinois Democrats, bola pozícia vlády v posledných desaťročiach.

Tri „šury“ alebo kongregácie Talibanu sú v Pakistane – Quetta, Péšávar a Miramshah. Shura všetci ťažia z „tepla ISI“.

„Amerika to vie od prvého dňa.“

Logan dodal, že Spojené štáty majú schopnosť monitorovať a zhromažďovať schopnosti spoločnosti Intel z celého sveta medzi Ford Meat, Národnou bezpečnostnou správou so sídlom v MT a Národnou geografickou spravodajskou agentúrou vo Ford Bell.

V tejto súvislosti poznamenal, že Fed pokračuje v diskusii o kríze na južnom pohraničí a humanitárnych aspektoch kábulského kolapsu:

„Časť, ktorá ma najviac šokuje, je, keď počujete túto diskusiu,“ inteligencia nevidela. „Vážne? NSA je vo svete známa ako korunný klenot špionáže. Bez digitálneho podpisu by neboli schopní zbierať a uchovávať a analyzovať a algoritmy a všetko ostatné triediť,“ povedal.

Kliknutím sem získate Fox Country

„Myšlienka, že im to chýbalo .. Viete, čo je potrebné na uskutočnenie takejto invázie? Musíte zinscenovať sily. Musíte naplánovať. Musíte organizovať schôdze. Musíte mať, viete, pohyb zbraňami tým, že povolíte ich kartely, aby prešli južnou hranicou. Nepovedali vám o hrozbe národnej bezpečnosti, však? Hovorili iba o jednej veci, o humanitárnom aspekte. Nikdy to neriešili. „

READ  Správa: Útoku na Lukašenka zabránené

„Nebolo by to možné [is] Al -Káida a ďalší islamisti Terorista Literatúra a komunikácia, ktoré oslavujú [the collapse of Afghanistan] Masívne zlyhanie. „

Logan uviedol, že NGIA, ktorá kontroluje vládne satelity a ďalšie zbrane, sleduje, ako Taliban ovláda opustené americké vojenské vybavenie. Priniesol to späť do východného Pakistanu.

„NSA a [NGIA] Vidíte, že sa to deje v reálnom čase, “povedal.

„Neurobili nič, aby to zastavili. Prečo nie? Čo vám teda Afganci povedia … USA sa rozhodli pre toto rozhodnutie.“

„Americká vláda to môže dnes zmeniť. Neurobia to. Nebudú používať devízy, ktoré majú s Pakistanom. Dajú vám 5 000 dôvodov, ale to nie je prekážka.“

Nové kapitoly „Tucker Carlson dnes„K dispozícii exkluzívne na Fox Nation každý pondelok, stredu a piatok.“

Fox Nation Programy sú na požiadanie a dajú sa zobraziť z aplikácie vášho mobilného zariadenia, ale iba pre predplatiteľov Fox Nation. Choď Fox Nation Spustite bezplatnú skúšobnú verziu a prezrite si rozsiahlu knižnicu svojich obľúbených osobností Fox News.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close