šport

LDA a skauti pochodujú za účelom zvýšenia tenisovej účasti medzi deťmi všetkých prostredí

Lawn Tennis Association (LDA) dúfa, že rozšíri rozsah hry prostredníctvom nového partnerstva so skautmi.

Na základe nového mládežníckeho štartovacieho programu LDA bol vyvinutý plán aktivít, ktorý má predstaviť tímy spoločnosti Beaver od šiestich do ôsmich rokov základným zručnostiam hry.

Cieľom LDA je diverzifikovať hru na všetkých úrovniach a dokázať ponúknuť funkcie v najrôznejších prostrediach v nádeji, že tento trojročný partnerský tenis osloví viac detí a komunít.

Mladý bobor v Northolte skúša tenis
Mladý bobor v Northolte skúša tenis (LDA Handout)

Joe-Anne Downing, vedúci výroby a projektu v riadiacom orgáne, pre agentúru PA News Agency povedal: „Chceme uzavrieť partnerstvo s organizáciami, ktoré nám môžu pomôcť aktívne propagovať viac detí z rôznych prostredí prostredníctvom tenisu.

„Veľa robíme prostredníctvom klubov, veľa robíme prostredníctvom škôl, ale pre mňa sú tým sociálnym kanálom skauti a mentori. Je to tenis v tradičnom ne-tenisovom priestore.“

Organizácia LDA, ktorej cieľom je mať do roku 2023 vo Veľkej Británii 10 percent detí týždenne, minulý rok na konferencii Girl Guiding oznámila plán, ako sa pokúsiť povzbudiť dievčatá a dievčatá k tenisu.

Hranie tenisu pomôže bobrom dosiahnuť odznak hernej činnosti, zatiaľ čo záujemcom alebo záujemcom sa odporúča, aby tento záujem posunuli ďalej.

Matt Baylor, manažér korporátneho rozvoja spoločnosti Scouts, dúfa, že spolupráca príde včas.

Povedal: „Stále hľadáme jedinečné spôsoby, ako ponúknuť skautský program, a tenis je skvelý spôsob, ako to dosiahnuť.

„Najmä v post-epidemickom svete je pre mladých ľudí veľmi dôležité, aby sa znovu dali dokopy a venovali sa športu, čo má obrovský prínos pre ich pozitívnu duševnú pohodu.

„Veľmi sme sa usilovali vyvinúť program, ktorý čo najviac sprístupní hru ako tenis. Umožňuje skautským tímom vykonávať aktivity založené na tenise v akomkoľvek prostredí. Účasť bobrových tímov nás veľmi teší.“

READ  Rusko vidí hráčov zakázaných hrať v Ilkley Trophy proti Ukrajine
Bobri sa naučia základné tenisové funkcie ako súčasť trojročnej federácie
Bobri sa naučia základné tenisové funkcie v rámci trojročného partnerstva (Sprievodca LDA).

Existujú činnosti, od vývojárov koordinácie ruka-oko a rozhodovacích schopností až po výzvy pre Beavers, aby si vytvorili vlastné tenisové podvody z papierových platní a použili ich na útok na balóny.

Rovnako ako LDA, aj skauti sa zameriavali na diverzifikáciu ich príťažlivosti, povedal Baylor: „Toto je už dlho veľmi dôležitá súčasť našej stratégie, ale najmä v oblastiach, kde sme za posledný rok zistili veľký počet deficitov, sú už veľmi zraniteľní.

„Nasmerovali sme finančné zbierky, aby sme zachránili 500 skautských skupín pred rizikom ich zatvorenia. Je dôležité vypracovať plány, ktoré by umožnili týmto skupinám vykonávať tieto úžasné činnosti takmer bez akýchkoľvek nákladov. Chceme, aby skauti boli čo najviac inkluzívni a mali prístup k čo najväčšiemu počtu spoločenstvá, ako je to možné. ““

sledujte nás na Twitteri 36 T365 Úradný Ako sme my Stránka na Facebooku.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close