Zábava

League of Legends Wild Rift Europe vydáva novinky a poznámky k odkazom Hry | Zábava

S vydaním League of Legends Wild Rift v Európe plánuje Rebellion Games tento týždeň masívne rozšírenie značky Lol.

Pre tých, ktorí o tomto projekte nikdy predtým nepočuli, je League of Legends Wild mobilnou verziou populárneho PC Moba.

Veľký rozdiel tu spočíva v tom, že ide o efektívnejšiu verziu, ktorej hranie trvá menej času.

Zaseklo sa to pri modeli free to play a na konzoly sa má dostať v roku 2021.

Aj keď Lol a League of Legends Wild Rift nedisponuje výhybkami ani inými funkciami, stále sa z neho stáva dokonalý vreckový spoločník.

Nejde o prvé veľké odlúčenie lol od nepokojov, ktoré v predchádzajúcich mesiacoch predstavili taktiku Legends of Ranetora a Teamfight.

Legends Lead Wild Rift Europe Dátum vydania

Spoločnosť Riot Game potvrdila svoje plány na spustenie League of Legends Wild Rift v Európe vo štvrtok 10. decembra 2020.

Začiatkom tohto týždňa dostali prístup hráči z Oceánie, Taiwanu a Vietnamu.

Podľa Riot Games je čas vydania League of Legends: Wild Rift stanovený na 10. decembra pacifického času.

To znamená, že bude k dispozícii na stiahnutie a prehrávanie večer vo Veľkej Británii a ďalších kompatibilných regiónoch.

Počnúc 16:00 GMT teda stojí za to strážiť obchody s Androidom a iOS, rovnako ako skontrolovať účty sociálnych médií v nepokojoch.

Očakáva sa, že League of Legends vstúpi do americkej otvorenej beta verzie v roku 2021 pre hru Wild Rift.

Tohtoročné vydanie League of Legends: Whit Rift prichádza s niekoľkými zmenami v hre pre tých, ktorí si už užívajú otvorenú beta verziu.

Správa od Rebellion Games dodáva: „Podľa našich priateľov v systéme League of Legends nahrádzame tento cooldown downgrade novou štatistikou nazvanou Skill Host.

“Vítame Dariusa a Travana v roztržke počas našej prvej kanonickej udalosti, Knoxianského bratstva. K nim sa neskôr v tomto mesiaci pripojíme Monkey King Wukong.”

READ  Severné Írsko umožňuje sledovaniu zápasu proti Slovensku 1 060 fanúšikov

Medzi ďalšie zmeny uvedené tento týždeň patria:

Šampiónov

Darius, ruka Knoxa

Neexistuje väčší symbol knoxovskej sily ako Dárius, najobávanejší a najtvrdší veliteľ v krajine. Aby sa zmenil zo skromného vzhľadu na ruku Knoxa, roztrhajú ho nepriatelia ríše – mnohí z nich Knox. Tí, ktorí sa postavili proti vodcovi tripartitnej armády, vedeli, že nikdy nepochyboval o svojej príčine a nikdy nezaváhal, keď zdvihol sekeru. Nemohli preto očakávať nijaké zľutovanie.

Travan, slávny kat

V Knoxe sa proti sebe postavia takzvaní Reckoners, kde sa prelieva krv a testuje sa sila – nikto však nikdy neoslavoval ako Travancore. Ako bývalý vojak považoval dav za jedinečne cenný pre jeho talent pre dramatickú drámu a jeho neporovnateľnú schopnosť s rotujúcimi sekerami. Travancott, závislý od prejavu svojej najväčšej dokonalosti, sa zaväzuje poraziť každého, kto chce zabezpečiť, aby sa jeho meno v celej ríši skloňovalo navždy.

Wukong, Opičí kráľ

Wukong je vazalský podvodník, ktorý využíva svoju silu, svižnosť a vynaliezavosť na to, aby zmiatol svojich súperov a získal prevahu. Po nájdení celoživotného priateľa vo bojovníkovi zvanom Majster Yi sa Wukong stal posledným študentom starodávneho bojového umenia s názvom Wuju. Wukong vyzbrojený začarovaným personálom sa snaží zabrániť Ionii v zániku.

Wukong bude k dispozícii neskôr počas tohto zlúčenia.

Jazyky

  • Pridaná podpora vo francúzštine, nemčine, taliančine, španielčine, poľštine, tradičnej čínštine, turečtine, ruštine a vietnamčine.

Vlastnosti

  • Pre cooldowny bola pridaná možnosť ping
  • Pridaná možnosť pre štandardné ovládanie joystickom

Kože

  • Academy Darius
  • Pravé poludnie Dárius
  • Travancore v hlavnom vysielacom čase
  • Soul River Travan
  • Ďalšie skiny budú vydané v celom odkaze,

Šampiónov

Uvádzame konečný zoznam a cenu regiónu Nerfing Mana. Tieto zmeny sú uvedené v časti nižšie. Tu uvádzame niektoré pozoruhodnejšie zmeny.

READ  Svet na premietanie 50 dokumentárnych filmov online

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close