Technológie

LEGO 2K Drive bude mať transakcie so skutočnými peniazmi

LEGO 2K Drive bolo oznámené pre Nintendo Switch začiatkom tohto týždňa a ak vás zaujíma, či bude alebo nebude možnosť minúť peniaze na hru, áno – bude.

Zástupca 2K povedal wccftech, že v hre budú „skutočné peniaze“. Zatiaľ čo hráči zarábajú „Brickbucks“ z bežnej hry, existujú aj mince, ktoré možno kúpiť za skutočnú menu. 2K hovorí, že budú zavedené záruky, ktoré zabezpečia, že posledné slovo budú mať rodičia:

„Lego 2K Drive obsahuje herný obchod Unkie’s Emporium, kde hráči môžu získať voliteľné predmety vrátane nových vozidiel, minifigúrok a ďalších. V obchode sú dva typy predmetov, tie, ktoré je možné zakúpiť pomocou Brickbux získaného hraním, alebo tie, ktoré je možné zakúpiť pomocou mincí získaných nákupom skutočnej meny. Bezpečnosť a zodpovednosť boli našimi najvyššími prioritami pri vytváraní Lego 2K Drive. Kupujúci by si mali vytvoriť účet 2K, aby zabezpečili, že rodičia budú môcť robiť správne rozhodnutia pre svoje deti. Ak je hráč neplnoletý, jeho účet musí byť overený dospelou osobou a potom má možnosť zabrániť nákupom v hre.

Okrem skutočných peňazí tlačová správa hry potvrdzuje LEGO 2K Drive ako „hra so službou naživo“. Má svoj vlastný „Drive Pass“ a v rámci toho bude zahŕňať sezónne aktualizácie. Viac o tomto pripravovanom vydaní sa môžete dozvedieť v našej praktickej príručke:

READ  Na Slovensko by mohlo doraziť ďalších 900 vojakov NATO

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close