Technológie

Lenovo a Jan Gordulic v novom videu predstavujú revolučný ThinkPad X1 Fold

Lenovo prináša na slovenský trh revolučnú novinku a v rámci lokálnej kampane predstavuje, ako vyzerá komik bežného pracovného dňa Ján Gordulič. Cieľom kampane je ukázať flexibilitu a variabilitu nového zariadenia z dielne Lenovo – ThinkPad X1 Fold. Revolučný prístroj kombinuje známe funkcie smartphonu a tabletu, čo z neho robí prvý notebook na svete s flexibilným displejom.

ThinkPad X1 Fold sa ľahko prispôsobí hektickému pracovnému životu, ktorý si vyžaduje časté cestovanie a prispôsobenie sa rôznym situáciám, s ktorými má skúsenosti sám Gordulič. S týmto notebookom môžete ľahko vybavovať pracovné online a offline stretnutia, písať kreatívne nápady, čítať noviny, prechádzať prezentácie alebo podpisovať zmluvy a pracovné dokumenty.

A ako pracoval Jan, zakladateľ šou Silná reč ThinkPad X1 Fold? Efektívnejšie a hlavne flexibilnejšie, pretože toto zariadenie môže s majiteľom cestovať kedykoľvek a kdekoľvek, presne podľa potreby. Presvedčte sa sami:

Lenovo ThinkPad X1 Fold kombinuje funkcie kompaktného notebooku a tabletu, čo z neho robí najpružnejšie a multifunkčné zariadenie inšpirované populárnymi flexibilnými zariadeniami Yoga od spoločnosti Lenovo, ako aj funkcie najmodernejších smartfónov a tabletov. Obrazovku je možné ohnúť, zložiť alebo rozdeliť na dve časti – vynikajúca na čítanie kníh a jej funkčnosť ocení každý obchodník, manažér, grafický dizajnér, ale aj bežný užívateľ, ktorý túži po praktickom a štýlovom notebooku, ktorý je jedinečný.

Zdroj: Lenovo

Obrazovka sa skladá až z 11 vrstiev jedinečnej technológie, ktorá zaisťuje flexibilitu a odolnosť displeja a má OLED panel. Notebook s výdržou až 11 hodín na batériu váži menej ako 1 kg, takže môže poskytovať takmer celodenný výkon a môžete ho ľahko presunúť z kancelárie do kaviarne, na online / offline stretnutie, k chyžnej, na do mesta alebo do práce na večeru. .

O výkon a presnosť sa stará kvalitný procesor, dostatočne veľká pamäť RAM a veľkorysé úložisko, vďaka čomu ThinkPad X1 Fold funguje bez problémov a bez prerušenia a poskytuje dokonalý a ničím nerušený používateľský zážitok.

Podnikateľský notebook je možné pre väčšie pohodlie používateľa tiež doplniť štýlovou bezdrôtovou klávesnicou a perom. Vďaka nízkej hmotnosti a odolnej batérii je revolučná ThinkPad X1 Fold ideálny spoločník do práce aj na cesty. Pracujte, tvorte a bavte sa – kedykoľvek a kdekoľvek.

Lenovo ThinkPad X1 Fold si môžete kúpiť výhradne v Datacomp do konca roku 2020.

X1_Fold_Hero_Front_Side_Display_Keyboard

Zdroj: Lenovo

Zloženie: 100% bavlna.

(PR)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close