Zábava

Letné stylingy v znamení krásy: Simona Krainová dokazuje, že vek je len číslo, Zdena Studenková už roky stojí za dámu

Slovenské celebrity

Jeden z úspešných letných večerov pri západe slnka prilákal mnoho celebrít. Slávnostné otvorenie kliniky krásy spojilo tieto krásne dámy.

Zlatá hodina je doslova symbolom leta av tomto prípade je to akýsi predzvesť posledných letných lúčov. Slávnostné otvorenie estetickej kliniky spojilo osobnosti z rôznych odborov vrátane dám a predstaviteľov rôznych generácií. Skutočnosť, že každému z nich záleží na ich vzhľade, svedčia aj o ich štýloch a vizuáli, môžete sami posúdiť.

Prečítajte si tiež: Slávnostná premiéra filmu Havel: Anna Geislerová sa pripojila k esám, zúčastnila sa aj bývalá prvá dáma Dagmar Havlová

Vdova Vanda

Módny návrhár Vdova Vanda si vybral krátky kostým pre túto udalosť, jeden z kľúčových trendov sezóny, ktorý možno zaradiť medzi tie nadčasové. Charakteristický rukopis je typický pre tento zázrak a módny návrhár, takže sa nedá prehliadnuť čelenka vo vlasoch a ružové doplnky, ktoré zachytávajú jej osobnosť.

Simona Krainová

Široké nohavice a predĺžená bunda. Model Simona Krainová Má presne definovaný štýl, raz ako dáma v šatách, niekedy v pánskom vzhľade, ktorý však kvôli iným ženským atribútom vyzerá na blondínke hriešne sexy. Simona môže hrať s detailami a vždy ju vyvážiť s niečím, čo zdôrazňuje jej nekonečnú sexuálnu prácu.

Zdena Studenková

herečka Zdena Studenková Vybrala si veľmi podobný štýl, zatiaľ čo jej kostým bol doplnený čipkou. Zdenka opätovne potvrdila, že vždy, keď sa niekde objaví, prichádza aj so statusom dámy, ktorá si roky uchováva. O jej vzhľad sa stará jedna z najslávnejších slovenských herečiek a roky vyzerá stále rovnako.

Nenechajte si ujsť: Vždy vkusné a koordinované: Prezidentka Zuzana Čaputová stavia svoje štýly hlavne na týchto detailoch

Tereza Kerndlová

Speváčka Tereza Kerndlová mala na sebe biele asymetrické rúcho s odhalenou rukou, ktoré ju skopírovalo ženská silueta, White jednoducho patrí k letu a všetky prítomné dámy potvrdili, že na žiarivej pokožke vyzerá najlepšie, nehovoriac o tom, že pristane na každej žene. Súhlasíš?

READ  Animovaný film 'Vaša krajina' začína hru

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close