šport

Liga národov: Pavel Hapal má koronavírus

dnes 11:10
|

Slovenská futbalová reprezentácia hlási ďalších pozitívnych členov pre koronavírus. Sú nimi hlavný tréner Pavel Hapal, vedúca mediálneho oddelenia Monika Jurigová a ďalší štyria členovia realizačného tímu.

Milan Škriniar a Jaroslav Mihalík, ako aj jeden člen realizačného tímu, už absolvovali pozitívne testy na COVID-19. Informoval o tom portál futbalsfz.sk.

“Napriek tomu, že výsledky testovania na koronavírusy boli pozitívne pri pondelňajšom testovaní až šiestich členov realizačného tímu vrátane trénera Pavla Hapala, SFZ oznamuje, že tím povedie doterajší asistent Oto Brunegraf. Informujte v najbližších hodinách,” „ napísal oficiálny portál SFZ.

Všetci infikovaní boli izolovaní podľa protokolu UEFA Return to play a v utorok ráno (13. 10.) opustili hotel, kde sú ubytovaní slovenskí reprezentanti, počas októbrového stretnutia a vstúpili do povinnej desaťdňovej karantény. Rovnako ako predchádzajúce tri pozitívne testy, nemajú žiadne príznaky a cítia sa dobre.

Tím sa ďalej pripravuje na domáci zápas Ligy národov Slovensko – Izrael, ktorý sa uskutoční v stredu 14. októbra od 20.45 h v Trnave na Štadióne Antona Malatinského. Všetci členovia tímu dodržiavajú všetky hygienické opatrenia nariadené Úradom verejného zdravotníctva SR, ale aj UEFA.

Spolu už bolo infikovaných deväť členov slovenského tímu a všetci musia podstúpiť povinnú karanténu, ktorú nariaďuje Úrad verejného zdravotníctva SR.

READ  VIDEO: Naomi Osaková vyhrala US Open 2020 (reakcia)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close