Lisboa Belem Open: Set semifinále

Lisabon / Starberg, 1. októbra 2021

Semifinále pre Del Monte Lisboa Belm otvorený Je nastavený Č. 4 osivo Andrzej Martin 6-4, 6-4 v posledných štyroch fázach Nikola Milojevič Srbsko na Estadio CIF v piatok popoludní v portugalskom Lisabone.

122. svetová jednička zo Slovenska využila šance na výhru po hodine a 40 minútach za 12 hodín. Ďalej bude hrať Martin Andrea Bellegrino. Dvadsaťštyriročný Talian zdolal nasadené číslo 1 a 100 najlepších Diego Montiro 6-3, 6-1. Frederico Ferreira Silva Po hodine a 11 minútach.

Semeno č. 3, v dolnej polovici žrebovania na turnaji Lisboa Belem Open Hugo Gaston Šieste semeno ťažilo z dôchodku Cedric-Marcel Strmý Z Nemecka. Keď 20-ročný Francúz viedol 7: 6 (3), 4: 3, Stepp bol nútený prestať hrať kvôli zraneniu praváka.

„Dúfam, že mu to veľmi neublíži. Som šťastný, že som v semifinále a odohrám tu ďalší zápas,“ povedal. Povedal Gaston počas svojej pozápasovej tlačovej konferencie.

Ľavé krídlo z Toulouse zaberie ďalšie Dmitrij Popko Posledným mobilizovaným bol Kazachstan Ján Domingus 6-7 (4), 7-5, 6-0 z Portugalska. Stretnutie trvalo dve hodiny a 44 minút.

READ  French Open 2023: Ika Sviatek má dvojitú bagetu na Roland Garros, Coco Goff porazila Mirru Andreevovú