Technológie

Lotus 62 Renaissance spája podvozok Lotus a motor Toyota V6

H. Rotford (Coach Builders) LTD je novou tvárou v odvetví výroby butikových automobilov, britskej spoločnosti, ktorá bola v popredí majstra sveta formuly 1 2009 Jensena Buttona a automobilovej osobnosti Ant Antsteta. Pre vodičov, ktorí hľadajú dokonalé remeslo, luxus a potešenie z jazdy, Radford Opätovná interpretácia lotosu typu 62 je veľmi povinná na predaj.
Vyrobených bude iba 62 kusov tohto cestného športového vozidla, pričom prvý príklad by mal byť dodaný v prvej polovici roku 2022. Retro -futuristický automobil, ktorý napísal Mark Stubbs – ktorý predtým pracoval pre General Motors, niekoľko automobilových Jaguárov vrátane Ford, Nissan a Bugatti – je inšpirovaný a koprodukovaný s Lotusom.

Lepené hliníkové šasi napríklad pochádzalo od britskej automobilky. Panely karosérie z uhlíkových vlákien sú umiestnené v tesnej blízkosti Ellis a Exiz Radford Typ 62-2 Ľahké, ako je to možné. Štruktúra zavesenia je tiež vyrobená z uhlíkových vlákien, dno je úplne ploché a pozoruhodný je aj vlastný rámový pomocný rám.

Pohotovostná hmotnosť automobilu v limitovanej edícii je 1 000 kilogramov (2 205 libier), čo vychádza z modelu Mojo z 3,5 -litrového motora V6 od spoločnosti Toyota. Vinníkom 2GR-FE je, zdá sa, dostatočne zdvihnutý kompresor, ktorý umožňuje tomuto motoru vytlačiť 600 telefónov Force Fed.

Počnúc klasikou s výkonom 430 koní existujú tri tipy na nákup v čase písania článku. Zhodou okolností alebo nie, toto hodnotenie sa perfektne hodí pre Evora GT430. Ďalším krokom je zlatý list s výkonom 500 koní, ktorý je červený, zlatý a biely, inšpirovaný značkou tabakových cigariet Imperial, ktorá v rokoch 1968 až 1971 podporovala lotos.

JPS je názov poslednej možnosti, ktorá kombinuje vylepšené piesty a vačkový hriadeľ Golf Leaf so softvérovým vyladením pre vyššie uvedené hodnotenie 600 koní. Napriek tomu, že v súčasnosti nie sú k dispozícii žiadne obrázky ani návrhové náčrty JPS, zaoberáme sa čiernou a zlatou témou automobilov John Player Special Racing zo 70. a 80. rokov.

READ  Ups: Google Pixel poslal používateľom obrovskú, zbytočnú aktualizáciu

Rodford Type 62-2, sediaci na gume Michelin Pilot Sport Cup 2, je vybavený šesťstupňovou manuálnou prevodovkou alebo voliteľnou dvojspojkovou skriňou v kufri. Je zlatý list a JPS DCT-Vysvetliteľné problémy.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close