Zábava

Lucie Bílá a 4 Tenoři nahráli singel Beauty ako hold Karlovi Gottovi

včera o 11:00 | redakčná kancelária

Vokálna formácia 4 Tenoři v súčasnosti dokončuje svoj debutový album, ktorý vydá Supraphon 18. septembra. Predohra k nahrávke je nová verzia piesne I Believe in You (Je crois en toi), ktorú spieva v roku 2005 spev skupina Il Divo s kanadskou hviezdou Céline Dion a pred 11 rokmi pre Pavla Gotta a Luciu Bielu zvanú Pavel Vrba.

Teraz táto krásna pieseň ožíva znova v pôsobivej harmónii piatich hlasov. Pre členov skupiny 4 tenory bol pridaný pôvodný tlmočník českej verzie Lucie Bílá a rozhodli sa zasvätiť novú formu piesne Karl Gott ako vaše hudobné poďakovanie. „Je pre nás cťou, že Lucie Bílá súhlasila s duetom so 4 tenormi. Vybrali sme si z niekoľkých možných skladieb a všetci sme sa zhodli krása je ten pravý, “povedal manažér a producent Janis Sidovský,

Digitálne single krása je k dispozícii výlučne od 10. augusta na Supraphonline.cz a od 14. augusta ju nájdete aj na všetkých streamovacích službách a platformách digitálnej hudby.


tvorenie 4 tenory tvorené spevákmi Marian Vojtko, Pavel Vítek, Jan Kříž Michal Bragagnolo, ktorí v minulosti mali niekoľko úspechov a prestížnych angažmán vo svete muzikálov a opery. Nedávno dokončili svoje prvé spoločné album filmových a hudobných hitov v nahrávacom štúdiu Mercury.

V rámci prebiehajúcej prehliadky sú ďalšie koncerty naplánované na 20. augusta v Třeboni, 16. septembra v Jihlave, 24. septembra v Českých Budějoviciach, 1. októbra v Litomyšli, 2. novembra v Prostějove, 3. novembra v Ostrave, 4. novembra v Zašovej, dňa 12. novembra v Ústí nad Labem, 8. decembra v Jilemniciach a 12. decembra sa v pražskom Karlíne uskutoční špeciálny vianočný galakoncert.

Informácie a fotografie poskytla redakcii Hudba.sk Adriána Čahojová za Supraphon PR. Upravili sme tlačovú správu. Viac informácií nájdete na oficiálnych webových stránkach skupiny www.4tenori.cz,

Foto: Patrik Černoch

READ  Viac ako pes ako pes! Teddy The Yorkie nachádza slávu vďaka svojim účesom inšpirovaným Elvisom

Zdielať na Facebook-u

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close