Zábava

Lucie Bílá v šoku: Všetko sa zmenilo … Je v karanténe kvôli koronavírusu!

Plány mala, ale musela ich zrušiť. Žiadne otvorenie divadla, žiadne koncerty … „Človek sa mení a Boh sa mení … Už som hovoril, že ten covid sa ma bojí, takže sa mi vyhýba. Bohužiaľ ho to prestalo baviť a je si bližšie, ako som chcel,“ začala svoj príspevok na sociálnych sieťach Lucie Bílá. „Moji blízki, od včera som v povinnej karanténe.“ dodala.

Z jej slov bolo zrejmé, že ona sama sa zjavne nenakazila. Pri hľadaní dôvodov karantény sme narazili na divadlo. Lucie sa nedávno pustila do rekonštrukcie priestorov a dnes mala byť slávnostne otvorená. Ale … „Z dôvodu kontaktu členky najbližšieho tímu Lucia Bílej s covid-19 sa otvorenie Divadla Lucie Bílej posunulo na iný termín, ktorý včas oznámime,“ povedali spevákovi spolupracovníci.

Nasledujúcich 10 dní sa Lucie nezúčastní žiadnych koncertov ani spoločenských akcií. Musela všetko zrušiť. „Nemôžem ti ani len opísať, ako veľmi ma to mrzí. Aby bolo všetko opäť v poriadku. Toto obdobie je pre všetkých skutočne stresujúcou skúškou. Veľa na teba myslím, virtuálne ťa objímam a opatrne,“ napísal White na Facebooku.

Lucie Bílá v šoku:

Zdroj: Facebook LB

READ  Nová dohoda medzi saudským ministerstvom kultúry a Cirque to Sole Entertainment Group otvára dvere veľkým novým produktom v kráľovstve

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close