šport

Lyon v úvodnom zápase vyradil Molkana Tsongu

Lyon/Stornberg, 16. mája 2022

Turné ATP je späť vo Francúzsku Otvorený park Auvergne-Ron-Alps Lyon, Tradične sa koná týždeň pred Roland Garros. V úvodnom kole padli v pondelok dva miestne vstupy na divokú kartu Alex Molkon Porazil šampióna Lyonu z roku 2017 Joe-Wilfried TsongaKto odíde po tohtoročnom French Open?

Svetová jednotka zo Slovenska. 47, zachránil si všetky štyri brejkbaly, ktorým čelil, a postúpil po hodine a 32 minútach, pričom využil dve zo svojich ôsmich vlastných príležitostí na brejkovanie.

„Som rád, že som tu dnes. Bolo mi potešením hrať proti Joeovi.“ Molkan povedal vo svojom pohovore na súde. „Je to hrdina hry a som veľmi rád, že som si s ním mohol zahrať aspoň raz v živote. Pamätám si, že hral, ​​bol neuveriteľný. Emócie, všetko.“

Molkan bude ďalej čeliť piatemu ruskému tímu Karen KachanovKto facilitoval poslednú francúzsku kvalifikáciu Gilles Simon 6-1, 6-4 za hodinu a 32 minút.

Mercy hovorí Leonovi Tsongovi

Po svojom poslednom zápase v Lyone Tsonga povedal: „Nemám slová, ktorými by som opísal všetko, čo som za tie roky zažil. Pochybnosti, radosť a chvíle, keď som si uvedomil, že sa už nikdy nedotknem zeme, som bol tak šťastný. Snažil som sa užiť si každú sekundu. Obráti stranu, ale na knihu nikdy nezabudnem.

predchádzajúci deň, Oscar Otte Prepadol sa zo svetového čísla 163 Lucas Pouille. Dvadsaťosemročný Nemec vyslal päť es a získal 85 percent svojich prvých bodov podania o hodinu a 10 minút.

Otte bude hrať číslo 7 Sebastian Base V druhom kole podujatia ATP 250 Clay Ground. 21-ročný Argentínčan porazil svojho tímového kolegu Thomas Martin Etsevery 6-2, 6-1. Stretnutie trvalo hodinu a 31 minút.

Iné aktívne, Sunwoo Kuan Južná Kórea zachránila bez mečbalu Aljaz Beden Slovinsko prehralo s Japonskom 4:6, 7:6 (4), 6:0 Joshua Vathanuki, Kto vypustil číslo 8 Pedro Martinez Španielsko vyhralo 6-7 (2), 6-4, 6-2 po takmer troch hodinách hry.

READ  Osaka, Nadal, Party a Sverev to všetko uľahčujú

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close