šport

Magarska turistika je podporovaná, pretože do mesta prichádzajú turnaje WTA

Makarska

Grad Makarska a Valamarská riviéra budú hostiť jeden z najsilnejších ženských tenisových turnajov a organizátori oznamujú aktuálnu športovú scénu.

Organizátori turnaja WTA 125 tvrdia, že po 15 rokoch úspechov v Bole na chorvátskom ostrove Brau je čas na nový cieľ.

16. ročník sa uskutoční od 30. mája do 5. júna v Makarskej na pobreží Dalmácie.

Silné devízy prestížneho športového podujatia s najlepšími tenistami z celého sveta vrátane Švédska, Holandska, Belgicka, Slovenska, Čiernej Hory, Talianska, Číny, úžasný výhľad na more, výborná atmosféra a súťaže s výbornou organizáciou. , Luxembursko, Srbsko, Slovinsko a Chorvátsko.

Magarska, ktorá je pomenovaná ako organizátorka turnaja WTA, podporuje cestovný ruch

Ako WDA (Foto kredit: Vladimir Dukontzyk)

„V prvom rade by som sa chcel poďakovať Bolu, jeho obyvateľom a všetkým partnerom v Braou za výnimočnú spoluprácu pri vedení tejto súťaže počas posledných šiestich rokov. Boli to skvelí hostitelia a pre túto udalosť sme spolu dýchali a žili. Prišiel však čas na novú energiu a nové miesto. Maharska s dlhou športovou tradíciou a Valamarská riviéra ako popredný turistický tím sú dokonalými partnermi pre rozvoj a budúcnosť nášho podujatia. Pevne verím, že tento rok prídu ženy s tenisovou smotánkou a v predsezónnom období vytvoria skutočnú športovú scénu, “povedal. Felix LucasRiaditeľka Turnaja WTA, ktorý má tento rok nový názov – WTA Makarska Open, ktorý hostí Valamar.

Magarska, ktorá je pomenovaná ako organizátorka turnaja WTA, podporuje cestovný ruch

Felix Lucas (Foto kredit: Vladimir Dukontzik / Gropics)

Steve SimonPrezidentka WTA hovorí, že Chorvátsko bolo vždy veľkým podporovateľom ženského tenisu a súťaží WTA.

„Chorvátsko je krajina s výnimočnými úspechmi a históriou v organizovaní najlepších turnajov od roku 1991. Tešíme sa na Makarzka Open, ktorý bude pokračovať v našom príbehu WTA na krásnom chorvátskom pobreží,“ hovorí Simon.

Magarska, ktorá je pomenovaná ako organizátorka turnaja WTA, podporuje cestovný ruch

Terza Mrdeza (Foto kredit: Vladimir Dugandzic / CROPIX)

Globálna reklama Magarska

READ  Wimbledon | Rybakina sa potom stretne s Marticom, zatiaľ čo Halep sa stretne s Padosou

„Sme na dobrej ceste urobiť z Mahersky najlepšiu destináciu v Európe. Od prvého dňa je naším cieľom priniesť celosvetovo uznávané podujatia, akými sú turnaje WTA, do nášho mesta na úpätí pohoria Biokovo. Spolupráca mesta, WTA a Valamar. Joran Paunovičprimátor Magarska.

Miestni obyvatelia Makarskej sa tešia na propagáciu svojho mesta, príchod najlepších tenistov a napínavé zápasy a dúfajú, že budú tak dobrými hostiteľmi, ako len môžu byť.

Magarska, ktorá je pomenovaná ako organizátorka turnaja WTA, podporuje cestovný ruch

Jasmine Paulini (Foto kredit: Vladimir Dukontzik / Grobics)

Splitsko-dalmatínska župa je tiež rada, že sa tento turnaj organizuje viac.

„Je to veľmi dôležité medzinárodné športové podujatie, ktoré propaguje náš okres, celú Dalmáciu a Chorvátsko. Vysiela do sveta obraz nádeje a my ju všetci v týchto náročných časoch potrebujeme,“ povedal. Plasenko BopánPrefekt župy Split-Dalmácia.

Magarska, ktorá je pomenovaná ako organizátorka turnaja WTA, podporuje cestovný ruch

Valamar investuje do rekonštrukcie tenisového centra

„Rozvoj priestorov, v ktorých pôsobíme, je súčasťou prosperujúcej stratégie spoločensky zodpovedného podnikania. Tešíme sa z tohto nového partnerstva a budeme generálnymi sponzormi tenisového turnaja WTA Makerska Open, ktorý budeme s hrdosťou hostiť.“ minimálne na tri roky, na čo máme doteraz podpísanú zmluvu. Sponzorovaním tejto súťaže, ktorá zahŕňa aj investície, ukazuje rekonštrukcia hotela Dalmasija Places, ktorý bude počas súťaže oficiálne otvorený, ako sa nám darí. Allen BenkovičValamar je senior viceprezident pre rozvoj, údržbu majetku a technické služby na Riviera a predseda predstavenstva Imperial Riviera.

Magarska, ktorá je menovaná ako organizátorka turnaja WTA, podporuje cestovný ruch

Hotel Dalmasija Places

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close