Veda

Maine CDC hlási ďalších 20 prípadov koronavírusu, 29 nových prípadov zotavenia

POLOOBLAČNO. ŠAKA SPRCHY VEČER. NÍZKE V NIŽŠÍCH 50. rokoch. ŠANCA DUŠE 40 PERCENTOV. POZERAJTE SA TERAZ NA NAJNOVŠIE ČÍSLA KORONAVÍRUSU, KTORÉ SA VYDALI Z HLAVNÉHO CDC … á20á DNES NOVÉ PRÍPADY, ZVYŠUJÚCI CELKOVÝ CELKOVÝ POČET 5-TISÍC 235. NÁMORA SMRTI ZOSTÁVA NA 140. AKTÍVNE PRÍPADY, KTORÉ ROZPADUJÚ MALÝ AŽ NA 5 – HUNDR OBNOVENÝCH JE VIAC AKO 45-STOROVÝCH MAINEROV

Maine CDC hlási ďalších 20 prípadov koronavírusu, 29 nových prípadov zotavenia


Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb v Maine hlásilo v piatok ďalších 20 prípadov koronavírusu a žiadne nové úmrtia. Počet osôb, ktoré zomreli v skupine s COVID-19, zostáva 140. Z ďalších 20 prípadov sa celkový počet od začiatku ohniska v Maine zvýšil na 5 235 . Maine CDC uviedla, že z koronavírusu sa vyliečilo 4 507 ľudí, čo je od štvrtka nárast o 29. Aktívnych prípadov sa znížilo z 597 vo štvrtok na 588 v piatok. ÚDAJE O KORONAVÍROVE MOINE: Úmrtia: 140 Celkom prípadov: 5 235 Potvrdené prípady: 4 691 Pravdepodobné prípady: 544 Kumulatívna miera pozitivity: 1,48% Miera pozitivity 14 dní: 0,5% Obnovené pacientky: 4 507 Aktívne prípady: 588 V súčasnosti hospitalizované: 10 Pacienti na jednotke intenzívnej starostlivosti: 2 Pacienti na ventilátorech: 0 Získajte najnovšie informácie o koronavírusoch z Príznakov CDCCOVID-19 z Maine koronavírusu môže zahŕňať horúčku, kašeľ, ťažkosti s dýchaním a bolesť hrdla. Príznaky sa zvyčajne objavia dva až 14 dní po expozícii. Medzi ďalšie príznaky patrí zimnica, opakované triaška so zimnicou, bolesti svalov, hlavy a nová strata chuti a / alebo čuchu. Zdravotnícki úradníci uviedli, že väčšina pacientov má mierne príznaky a môžu sa zotaviť doma. Avšak u niektorých pacientov, najmä u tých, ktorí majú základné zdravotné ťažkosti, môže dôjsť k závažnejším respiračným ochoreniam. Zdá sa, že koronavírus sa šíri podobným spôsobom ako chrípka a prechladnutie, ktoré zahŕňajú vzduchom kašeľ a kýchanie, blízky osobný kontakt, ako sú dotyky a trasenie. ruky a dotknúť sa predmetu alebo povrchu s vírusom, potom sa dotknúť vašich úst, nosa alebo očí. Každý, kto má príznaky, je vyzvaný, aby zavolal svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti a neukázal sa iba osobne. COVID-19 ZDROJE: Maine Helps: The Webová stránka Maine Helps ponúka spôsoby, ako môžu Mainers počas vypuknutia COVID-19 priamo pomôcť neziskovým organizáciám, zdravotníckej starostlivosti a podnikom. FrontLine WarmLine: Telefónna linka ministerstva zdravotníctva a sociálnych služieb v Maine, ktorá pomáha manažérom pracujúcim na frontoch prepuknutia koronavírusu. Telefónna linka bude obsluhovaná každý deň od 8:00 do 20:00 na telefónnom čísle 207-221-8196 alebo 866-367-4440. Služba bude nakoniec obsahovať textovú alternatívu, uviedli úradníci. 211 Maine: Štátny systém 211 dokáže odpovedať na všeobecné otázky o koronavírusoch od volajúcich. Vedúci pracovníci môžu tiež napísať správu na číslo 898-211, aby im odpovedali na otázky. Zdroje NAMI Maine: NAMI Maine ponúka niekoľko programov na pomoc ľuďom s problémami duševného zdravia v dôsledku krízy COVID-19.

READ  Posledný komentár Kovid-19 a svetové správy

Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb v Maine hlásilo v piatok ďalších 20 prípadov koronavírusu a žiadne nové úmrtia.

Počet vodcov s COVID-19, ktorí zomreli, zostáva 140.

Ďalších 20 prípadov zvyšuje celkový počet prípadov od začiatku ohniska v Maine na 5 235.

Maine CDC uviedol, že z koronavírusu sa zotavilo 4 507 ľudí, čo je od štvrtka nárast o 29.

Počet aktívnych prípadov sa znížil z 597 vo štvrtok na 588 v piatok.

DÁTUM HLAVNÉHO KORONAVÍRUSU:

 • Úmrtia: 140
 • Celkový počet prípadov: 5 235
 • Potvrdené prípady: 4 691
 • Pravdepodobné prípady: 544
 • Kumulatívna miera pozitivity: 1,48%
 • Miera pozitivity 14 dní: 0,5%
 • Pacienti sa uzdravili: 4 507
 • Aktívne prípady: 588
 • Momentálne hospitalizovaný: 10
 • Pacienti na jednotke intenzívnej starostlivosti: 2
 • Pacienti na ventilátoroch: 0

Získajte najnovšie informácie o koronavírusoch z Maine CDC

SYMPTÓMY PRI OCHORENÍ COVID19

Medzi príznaky koronavírusu patria horúčka, kašeľ, ťažkosti s dýchaním a bolesť hrdla. Príznaky sa zvyčajne objavia dva až 14 dní po expozícii.

Medzi ďalšie príznaky patrí zimnica, opakované triaška so zimnicou, bolesti svalov, hlavy a nová strata chuti a / alebo čuchu.

Úradníci v zdravotníctve uviedli, že väčšina pacientov má mierne príznaky a môžu sa zotaviť doma.

U niektorých pacientov, najmä u tých, ktorí majú základné zdravotné ťažkosti, sa však môžu vyskytnúť ťažšie respiračné ochorenia.

Zdá sa, že koronavírus sa šíri podobným spôsobom ako chrípka a prechladnutie, ktoré zahŕňa vzduchom kašeľ a kýchanie, blízky osobný kontakt, ako je dotýkanie sa a trasenie rúk a dotýkanie sa predmetu alebo povrchu, na ktorom je vírus, a potom sa dotýka vašich úst. , nos alebo oči.

Ktokoľvek, kto má príznaky, je vyzvaný, aby zavolal svojho poskytovateľa zdravotnej starostlivosti a nielen sa osobne dostavil.

ZDROJE COVID-19:

 • Maine pomáha: Maine pomáha webovú stránku ponúka spôsoby, ako môžu správcovia priamo pomôcť neziskovým organizáciám, zdravotníckej starostlivosti a podnikom počas vypuknutia epidémie COVID-19.
 • FrontLine WarmLine: Telefónna linka ministerstva zdravotníctva a sociálnych služieb v štáte Maine na pomoc hlavným úradníkom, ktorí pracujú v prvej línii vypuknutia koronavírusu. Telefónna linka bude obsluhovaná každý deň od 8:00 do 20:00 na telefónnom čísle 207-221-8196 alebo 866-367-4440. Služba bude nakoniec obsahovať textovú alternatívu, uviedli úradníci.
 • 211 Maine: Štátny systém 211 dokáže odpovedať na všeobecné otázky o koronavírusoch od volajúcich. Vedúci pracovníci môžu tiež napísať správu na číslo 898-211, aby im odpovedali na otázky.
 • Hlavné zdroje NAMI: NAMI Maine ponúka niekoľko programov na pomoc ľuďom s problémami duševného zdravia v dôsledku krízy COVID-19.
READ  Farebná mapa Marsu s láskavým dovolením spoločnosti Hope Orbiter Spojených arabských emirátov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close