Technológie

Majitelia PlayStation by si mali čoskoro opäť stiahnuť Fall Guys • Eurogamer.net

Nový launcher pre Fall Guys prichádza na PlayStation a používatelia si budú musieť hru znova stiahnuť, aby ju mohli hrať ďalej.

„Minulý rok ste možno počuli správu, že mediatonická epická hra sa stala súčasťou rodiny,“ napísal vývojár. Aktualizovať dnes. „Podarilo sa nám pridať nové funkcie z fúzie a teraz oficiálne meníme nášho vydavateľa na Epic na PlayStation.

„Úzko spolupracujeme s dobrými ľuďmi z PlayStation, aby bol tento proces čo najhladší.

Nový spúšťač bude dostupný v obchode PlayStation Store od 5. apríla. V tento deň sa ikona starého spúšťača zobrazí sivou farbou a nebude prístupná.

Používatelia si ho budú musieť stiahnuť, aby mohli pokračovať v hraní po 9. máji.

Tí, ktorí už majú Fall Guys na PS4 alebo PS5, by mali vidieť, že sa nový spúšťač hry automaticky objaví v ich knižnici. Používatelia pri tom musia „stlačiť tlačidlo knižnice PS“ a všetok ich predchádzajúci obsah sa musí zmeniť.

Keď to urobíte, hráči môžu odstrániť starý spúšťač zo svojich súborov.

Ako malá ponuka po tomto prepracovaní odpaľovača Meditonic tiež predstavil svoj nový bezplatný retro oblek inšpirovaný žralokmi. Je k dispozícii na Cam’s DLC Store od 5. apríla do konca šiestej sezóny.

Aj keď sa o tom v príspevku nič nezmieňuje, táto aktualizácia dáva jeden dôvod na zamyslenie, či tento nový spúšťač má niečo spoločné s nadchádzajúcim vydaním Fall Guys na Xbox a Switch a jeho crossplay schopnosťami.

Minulý mesiac to oznámil vývojár Crossplay prichádza s aktuálnymi nastaveniami hryKeď sa krátko dotknete titulkov Xbox a Switch.

„Vieme, že správy o Fall Guys na Nintendo Switch a Xbox sú veľmi očakávané. Dokončujeme upgrade, aj keď to nie je v rámci tejto aktualizácie, stále prichádza,“ napísal Mediatonic.

Podporujete Eurocam?

Chceme urobiť EuroCamer lepším, teda lepším pre našich čitateľov – nie pre algoritmy. Mozes pomoct! Staňte sa podporovateľom Eurogamer a budete si môcť prezerať stránku úplne bez reklám, ako aj exkluzívny prístup k článkom, podcastom a konverzáciám, ktoré vám priblížia tím, príbehy a hry, ktoré máme radi. Predplatné začína na 3,99 GBP / 4,99 $ mesačne.

Podpor nás

READ  Pápež navštívil Slovensko pri príležitosti anexie odlúčených Rómov

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close