Hlavné správy

Majstrovstvá sveta juniorov 2022: Slovensko vs. Rusko

Štvrtý deň majstrovstiev sveta juniorov v roku 2022 (dúfajme) sa vráti so štyrmi zápasmi po tom, čo bol nútený vynechať včerajší plánovaný zápas proti Švajčiarsku, keďže v Spojených štátoch došlo k zbabelým prípadom. Spojené štáty dúfajú, že sa vrátia do posledného zápasu proti Švédsku. Teraz sa však opäť sústredíme na druhý zápas medzi Slovenskom a Ruskom.

Predpovede majstrovstiev sveta juniorov 2022

Slovensko vs. Rusko

Aktualizácia: Rusko prehralo dnešný zápas proti Slovensku kvôli pozitívnym testom na COVID v ruskom tíme. Slovensko porazilo Rusko spravidla 1:0.

Rusko a Slovensko sa v posledných dvoch zápasoch nestretli. Keď sa tieto dva tímy spoja, na oboch stranách bude veľa nových tvárí. Rusi začali kolo s každým výsledkom 1-1-0-0, v oboch zápasoch predviedli menšiu hru. Počas celého zápasu prehrávali 8:7. Ich dva zápasy boli prehra 6:3 od Švédska a neuveriteľná výhra 4:2 nad Švajčiarskom. Slováci ešte nevyhrali, no v oboch zápasoch majú impozantné čísla. Ich pondelková prehra 3:0 proti Švédsku nepodpísala ich snahu, keďže švédsky brankár Jesper Wallstead (Minnesota Wild) urobil rozdiel 48-krát.

tím Slovenska

Niet pochýb o tom, že Slovensko by sa im v tomto zápase malo vzdialiť na viac ako dva góly. Obaja však nechali palicu Martina Cromiaca (Kings of Los Angeles), ktorý sa stal terčom najnebezpečnejšej hrozby na Slovensku. Aj deti sú v pohode. Počet draftovaných kandidátov na rok 2022, medzi ktorými boli Juraj Slafkovský, Filip Maser, Sarvák Petrovský a Talipor Dvorský, bol niekedy celkom dobrý. Proti najcitlivejšej ruskej defenzíve mohol ktokoľvek z tejto štvorice získať nejaké body v skupine.

Veľkým faktorom tu môže byť efektívna a mobilná bezpečnosť Slovenska. Simon Nemek, ktorý sa kvalifikuje do roku 2022, odohral vo svojom vystúpení proti Švédsku takmer 29 minút. Nahradený kapitánom Samuelom Nascom (Columbus Blue Jackets), ktorý odohral viac ako 22 minút, hľadajte ich dvoch, ktorí sa dostanú do hry. Ruskí hráči budú stáť pred úlohou zraziť slovenského brankára Simona Latkosiho. Teraz stojí proti sebe v dvoch zápasoch po sebe, aby dal svojmu tímu šancu vyhrať zápasy. Zo svojich prvých dvoch hier má úsporu 0,927 percent a Rusko potrebuje zvýšiť návštevnosť, aby ho porazilo.

READ  NHL: Stanley Cup vyhrali Tampa Bay Lightning a Erik Cern

Tím Rusko

Rusko by malo byť nadšené doterajšími výkonmi mladých hráčov Matviho Miškova a Danila Eurova. Okrem toho to bol veľmi sklamaný výkon tímu, ktorý trénoval bývalý hráč NHL Sergej Zhubov. Yaroslav Askarov (Nashville Predators) bol vyžrebovaný proti Švédsku a bol zálohou na ich zápas proti Švajčiarsku. To, či sa postaví na podporu Yegora Cusca alebo nie, bude veľkým príbehom, ako sa dostať do tejto hry. Guskov svojimi dvoma vystúpeniami ušetril len 0,840 percenta a ak bude Slovensko pokračovať vo svojom áčku, nebude to stačiť na to, aby sa vyhlo doteraz najväčšej porážke turnaja.

Ruská defenzíva naozaj bojovala, no mohol ich zachraňovať slovenský tím, ktorý mal šance, no zatiaľ hada uhryzol. Slovensko síce dokáže skórovať, no bude si musieť poradiť s Miškom, ktorý strelil v dvoch zápasoch tri góly. Útok Ruska viedli niektorí dobrí hráči ako Nikita Ciprikov (Winnipeg Jets), Fjodor Svechov (Nashville Predators) a kapitán Marat Kuznudinov (Minnesota Wild). dnes.

Predpoveď

Zdá sa, že ide o dva tímy, ktoré idú na medzinárodnej scéne opačným smerom. Keďže Slovensko má v prvých dvoch zápasoch smolu, vyzerá to tak, že čaká prestávka. Zdá sa, že dvojica sa s ruskou obranou príliš nezlepšuje a v tomto zápase je cítiť výraznú ľútosť.

Tip: Slovensko vyhralo 3:2.

Hlavná fotka:
Vložiť z Getty Images

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close