Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2021

Vasilij FedočenkoA to Reuters

Slováci začali výborne. Úvodnú sezónu vyhrali o tri góly a položili základ rozhodujúcemu bojovému víťazstvu pre postup do štvrťfinále. Skóre otvoril vo štvrtej minúte v autobuse. Conrad naopak chytil byt. V deviatej minúte bol Stefanovič neprávom obvinený z vysokej hokejky a ten pokutový kop 2 + 2 bol pre Bielorusov príliš drahý. Najskôr bol Sehlerik pretlačený cez silné delo spoza kruhu a potom použil podobne silný úder do fosfidu pomocou druhej časti výhody čísla.

V tomto zápase nastúpil na zápas brankár Šostak a na jeho miesto nastúpil Taylor. Zastavil tok slovenských bránok, avšak v 16. min mal až do konca zápasu Gomero päťminútový pokutový kop. Krátko nato mu pomohol horný pól, kde Studijnich režíroval šou Celeric.

Vzrušenie na majstrovstvách sveta v hokeji! Kanada utrpela ťažkú ​​porážku

V druhej dvadsaťminútovke, napriek tomu, že Bielorusi boli dvakrát pri ňom, sa výsledok nezmenil. Flat šikovne zblokoval prihrávku a skóroval 0: 1. Do prestávky bolo 0: 1. 36 minút po strele Jaranjoviča po dlhom videoteste nebol gól identifikovaný z dôvodu postavenia útočiaceho hráča v bránkovisku.

Na začiatku 46. minúty upokojil Hrvik Slovákov štvrtým gólom, ktorý slúžil na kontrolu prípadného ofsajdu po tréningovej výzve, bieloruský striedač však neuspel. V 54. min Stepanovič využil päť až tri strely a Conradovi chýbala čistá sieť.

Bieloruský národný tím opäť ožíva, najmä keď po 57 sekundách pridal ďalší gól Sharanzovi. Útočník NHL New Jersey Deloca dokázal zariadiť najpozoruhodnejšie skóre po priestupku, ale penalty nepremenil v čase 58:54. Počas silnej hry v Bielorusku zakončil Chehlerik všetko prázdnou bránou.

„Dnes som videl dva tímy.“ Výborne korčuľoval, mal vynikajúce váhy a v dueloch bol silný a agresívny. Ale človek, ktorý neurobil veľa vecí, musel urobiť. Máme mladý tím a slovenské médiá by mali citovať slovenského trénera Ramsayho His: „Pracujem pri niektorých činnostiach. Ale prvé tri mesiace pre nás vyšla, bol som z toho taký nadšený. „Pozitívne je, že sme vyhrali, ale musíme niektoré veci zvládnuť lepšie. Najmä pokiaľ ide o modré čiary. Bielorusi boli veľmi zrekonštruovaní a v tom čase nás zastavil Conrad, “uviedol Zhelerik.

READ  Jeremy Clarkson naháňa vzácnu Škodu. Grand Tour sa uskutoční v Českej republike, na Slovensku a v Poľsku
Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v Rige – skupina A (Centrum olympijských hier):
Bielorusko – Slovensko 2: 5 (0: 3, 0: 0, 2: 2)
Ciele a záznamy: 54. Stefanovi (S. Kostikin), 55. ங்கோ Rangovic – 4. Pospile (Nemec), 10. Chehlerik (Jernat, Studenik), 12. Pospile (Rosandi, Christoph), 46. Hrivik (Londosi, Sehlikric), 60. Nemčina). Rozhodcovia: Ansons (LVA), Heikinen-Sormunen (obaja Fín.), Junde (LVA). Výnimka: 6: 6, plus N. Komarov (Bielorusko) 5 min. Až do konca hry. Aplikácia: 1: 2. Žiadni návštevníci.
Bielorusko: Šostak (12. Dr. Taylor) – Beylan, Korobov, Snacherenko, Antonov, Lesovich, Shinkel, Valkovskij, Jeromekov-Sharangovich, Barry, princ-Demkov, Trost, Komorov-Plotov, S. Tréner: Michail Zacharov.
Slovensko: Conrad – Jernat, Rosandi, Nemek, Saloka, Kraman, Genok, Kachulinek, Koko – Sehlerik, Hrivic, Landosi – Scholik, Christoph, Phosphil – Studenic, Milo Romani, Foca-Rudovs Tréner: Craig.