Veda

Majte šťastie, získajte náhodné zátoky – dávku očkovacej látky 19 skôr, ako vyprší – NBC4 Washington

David McMillan nie je prvým respondentom ani zdravotníckym pracovníkom. Prekvapilo ho teda, keď sa ho a jeho priateľa obrovský farmaceutický farmaceut pýtal, či chcú dostať modernú vakcínu.

Svoje skúsenosti zverejnil v piatok v Giant na severovýchode DC Na TikToku.

„To sa pre nás zmenilo a bolo to ako: ‚Hej, mám dve dávky vakcíny a keď ich nikomu nepodám, musím ich vyhodiť. Zastavíme o 10 minút, chcete modernú vakcínu?‘ Are? “Zobrazený vo videu.

Macmillan neváhal.

Študentka právnickej školy zverejnila video, na ktorom podáva injekcie, ktoré jej majú pomôcť šíriť fakty o vakcíne, znížiť obavy a vyvrátiť mýty a fámy.

https://vm.tiktok.com/ZMJnqXgLX/

Tento príspevok bol zobrazený státisíckrát a získal tisíce komentárov.

„Je dôležité, aby ľudia okolo videli, že keď ide o veľa dezinformácií, že je to dobrá vec, je to pozitívna vec. Musíme byť schopní vyrovnať sa s epidémiou, “uviedol Macmillan.

Otočil sa k nám a povedal: „Hej, dostal som dve dávky vakcíny a ak ich nikomu nedám, vyhodím ich. Zatvárame o 10 minút, chcete moderný komentár? „

David macmillan

Vishal vydal vyhlásenie na podporu konania lekárnikov s tým, že zdravotnícki pracovníci neplánovali dávku dostať. Giant uviedol, že ministerstvo zdravotníctva dáva DC jasne najavo, že ak budú existovať ďalšie doplnky, ktoré budú vylúčené, mali by sa dostať každému, kto ich vezme.

„Moderná vakcína je cenná a zachraňuje život. Sme radi, že ňou nepremrháme a každému páru dáme jednu dávku,“ uviedol Giant vo vyhlásení.

Macmillan uviedol, že získanie vakcíny nezabralo niekomu, kto ju potreboval. Situácia to využívala alebo strácala.

Neskôr sa má naplánovať návrat na druhú dávku.

READ  Iowské nemocnice COVID-19 naďalej klesajú

„Lekárnik je tu zjavne hrdinom. Mala veľmi málo času a chcela zabezpečiť, aby mohlo byť očkovaných toľko ľudí. Takže to ho samozrejme podporuje, “uviedol.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close