Technológie

Máme v rukách Apple iPhone 12 Pro! Naživo to vyzerá ešte lepšie!

Nové od Apple Aj keď sa to u nás oficiálne nepredáva, podarilo sa nám získať na testovanie jeden krásny exemplár. Máme ho iba na pár hodín, takže na hodnotenie a závery je ešte skoro. Ale radi sa s vami podelíme o prvé dojmy a pocity.

Ako asi viete, iPhony sa už predávajú bez slúchadiel a nabíjačiek, takže krabica sa zmenšila takmer o 50%. Okrem smartfónu v ňom nájdete iba nabíjací a synchronizačný kábel a pár nálepiek.

Keď Apple použil ekológiu ako hlavný prejav, tak som nad tým premýšľal. Dnes pri pohľade na miniatúrne balenie už také pochybnosti nemám.

V porovnaní s krabicou, v ktorej sa iPhone 11 predával minulý rok, je rozdiel skutočne značný.

Osobne mi nechýba nabíjačka – a už vôbec nie drôtové slúchadlá, ako vníma väčšina používateľov, sa časom dozvieme.

Novinka sa vracia k tradičným tvarom, ktoré sme videli na iPhone 4, 5 alebo SE. Musím povedať, že telefón vyzerá mimoriadne dobre. Vo farebnom prevedení je Graphite skutočne luxusným produktom, ktorý je radosť držať v ruke a používať.

Ostré hrany mi ani trochu nevadili, práve naopak. Počas používania som si bol s novinkou viac istý ako s modelmi so zaoblenými hranami a nebál som sa, že by mi mohla skĺznuť.

Testujeme model Pro, čo znamená, že okrem jedného objektívu disponuje aj technológiou LiDAR – čoskoro sa na ňu pozrieme v samostatnom článku.

Apple iPhone 12 Pro je menší ako môj iPhone 11, čo ma trochu prekvapilo, pretože sa starám iPhone 12 mini. Teraz váham, či nebude mini pre mňa (a moje oči) príliš malý.

Pozri saApple iPhone 12 Pro alebo 12 Pro Max? Ktoré zvoliť?

Za krátky čas, ktorý som s iPhone 12 strávil, mám z neho samozrejme rovnaké pozitívne pocity – týkajú sa hlavne dizajnu. Vyskúšam, ako kamera funguje, ako dlho vydrží batéria a ako sa správa horúca novinka ako celý systém.

READ  Rozmanitosť a rovnosť vystavená na výstave Dubai Space Week Expo

Apple iPhone 12 Pro sme kúpili na adrese alza.cz, novinku je možné predobjednať od 6. novembra, predaj sa začína 13. novembra 2020.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close