športové

Manchester United vstúpil do boja o Milana Škriniara

dnes 16:30
|

Reprezentant slovenského futbalu Milan Škriniar sa opäť objavil v hľadáčiku veľkého anglického klubu Manchester United. Britské denné zrkadlo poskytlo informácie.

Prečítajte si tiež

Taliani píšu o ponukách Milana Škriniara, zaujímali by sa o to najlepšie …

Začína sa točiť okolo Milana Škriniara. Zadná podpora talianskeho Inter Milána sa objavila na možnom zozname posilnení španielskeho gigantu Real Madrid iba nedávno, ale nedávno sa jeho priezvisko vo vzťahu k Angličanovi Manchester United znovu znížilo.

„Červení diabli“ by sa mohli dostať k osvedčenému stopárovi Inter Milána z letného prechodného obdobia, čím by posilnili svoje obranné rady, v súčasnosti vedené anglickým zástupcom Harrym Maguire. Podľa viacerých správ by sa malo vedenie Spojených národov v nasledujúcom prenosovom okne postupne zbaviť obrancov Phil Jonesa, Chrisa Smallinga a Marcosa Roja. Momentálne sa zúčastňujú posledné dve nominácie.

Slovenský obranca v službách Inter Milána Milana Škriniara.

Slovenský obranca v službách Inter Milána Milana Škriniara.

Zdroj: Reuters

Rodák zo Žiaru nad Hronom by mal ísť opačným smerom. “Manchester United je pripravený bojovať za obhajcu Inter Milána Milan Skriniar potom, čo Taliani potvrdili, že hráč by mohol leto v lete odísť,” Píšem britským vydavateľom Denné zrkadlo za predpokladu, že sa Man United pripravuje na tvrdý boj so španielskou Real Madrid. Milan Škriniar by sa z mňa stal dlhoročným nástupcom 34-ročného kapitána Sergia Ramosa.

Hráči Inter Milána.

Prečítajte si tiež

Inter Milan hlási dobrú správu po testoch na koronavírusy

Podľa Daily Mirror požaduje Inter od bývalého hráča Sampdorie Janova a MŠK Žilina okolo 60 miliónov eur, ale žiaden klub nechce zaplatiť viac ako 45 miliónov eur.

V rámci Milana Škriniara sa spomínali aj Angličan Manchester City a veľký katalánsky klub FC Barcelona. Súčasná slovenská zmluva pre San Siro je platná do júna 2023.


Pozrite sa, ako malý chlapec dokonale napodobňuje Lionela Messiho:

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close