Svet

Mangakwa hovorí, že západné sprisahania proti jeho vláde zlyhajú

Prezident Emerson Mangakwa

Manévre oponentov krajiny musia byť naďalej vystavené tak, aby spôsobovali zbytočnú bolesť ľuďom a poškodzovali povesť Zimbabwe, najmä keď sa krajina blíži ku konsenzuálnym voľbám v roku 2023, čo je obdobie, ktoré vo všeobecnosti trvá tých, ktorí opovrhujú opozíciou voči Zimbabwe, povedal prezident Mnangako.

Prichádza v čase, keď krajina čelí ekonomickej sabotáži zo strany niektorých koaličných spoločností, ktoré si ľahli do postele s opozičnými živlami, aby potrestali obyčajných ľudí, podnietili chaos a vynútili zmenu režimu neodôvodneným zvyšovaním cien.

Niektoré západné krajiny tiež zintenzívnili svoju kampaň proti Zimbabwe, keď sa snažia ovplyvniť výsledok budúcoročných volieb, o ktorých prestížni prieskumníci ako AfroPrometer predpovedajú, že ich vyhrá prezident Mangakwa bez ohľadu na váhu nezákonných sankcií. Vnútené.

Vo včerajšom prejave v politbyre v Harare Mnangagwa, prvý tajomník a vodca strany Janu PF, povedal, že stranícke štruktúry musia zdokonaliť mobilizačnú taktiku používanú Revolučnou stranou v marcových doplňujúcich voľbách k víťazstvu.

Prezident povedal, že každý člen strany má dodatočnú zodpovednosť za odhaľovanie klamstiev opozície, ktorá bežne narieka nad falošnými únosmi, násilnými činmi a nezmyselnými reformami.

„Ako vodcovia strany zostaneme nažive pre prefíkané machinácie našich protivníkov a nikdy nepadneme do ich klamlivej pasce.

„Musí byť odhalená asymetrická vojnová taktika opozície. Ako sa volebné obdobie chýli ku koncu, opozícia a jej manipulátori teraz hrajú obvyklý scenár takzvaných únosov, násilia, náhodných predvolebných tvrdení a nezmyselných reforiem.“

„Strana a národ sú si teraz vedomí svojich nehoráznych klamstiev a klamlivej hanby. Podobne naše komunikačné oddelenia na straníckej aj vládnej úrovni by nikdy nemali spať, ale určovať agendu smerom k národnému rozvoju.“

Prezident Mangakwa, ktorý vyhlásil vojnu korupcii, nedávno odvolal námestníka ministra, ktorý bol zapletený do korupcie, pričom povedal, že sa s ním rozhodne vo všetkých škaredých podobách a na každej úrovni.

READ  Deborah James: Princ William osobne odovzdáva titul šampióna rakoviny čriev u seba doma | Správy zo Spojeného kráľovstva

„Posolstvo nádeje, mieru, tolerancie, nenásilia, lásky, úcty a jednoty musí zaznieť vo všetkých straníckych organizáciách.

„Zatiaľ je povzbudzujúce, že sa nám naďalej dostáva veľkej podpory a solidarity v našej výzve na okamžité a bezpodmienečné odstránenie nezákonných sankcií uvalených na našu krajinu.

„Za to by som chcel vyjadriť svoju úprimnú vďaku prezidentovi Senegalskej republiky a prezidentovi Africkej únie, vážený pán.

Krajina dokázala osloviť bývalých protivníkov tým, že sa postavila na prezidentov pilier zahraničnej politiky angažovanosti a opätovného zapojenia, zatiaľ čo výzvy na bezpodmienečné zrušenie niektorých západných sankcií uvalených na Zimbabwe výrazne vzrástli s Afrikou. Druhý progresívny svet hovorí v tejto veci jedným hlasom.

„Toto gesto solidarity s našou krajinou je veľmi chvályhodné. Naša politika angažovanosti a opätovného zapojenia prináša pozitívne výsledky, keďže krajina má naďalej veľký počet investičných zástupcov, ktorí už podpísali a podpísali pevné investičné dohody.

„V máji som sa zúčastnil Svetového ekonomického fóra v Davose vo Švajčiarsku. Táto stránka pomohla posilniť náš vzťah so Švajčiarskom, ktoré je v súčasnosti jedným z našich najväčších európskych investorov a je partnerom našej vlády pri zachovávaní našej tradície oslobodzovacej vojny a ďalších aspektov budovania inštitucionálnych kapacít.

Prezident uviedol, že jeho administratíva bude pokračovať v realizácii rozvojových projektov, ktoré budú prospešné pre všetkých obyvateľov Zimbabwe, či už v mestách alebo na vidieku.

„Ako Druhá republika sme nenechali nikoho, žiadne miesto a budeme pokračovať v uskutočňovaní našich plánov, aby sme zabezpečili úžitok všetkým našim ľuďom.

„Bez ohľadu na ťažkosti, ktorým naši ľudia čelia, vedenie strany musí byť s ľuďmi, vysvetľovať plány vlády a spolupracovať s nimi na realizácii plánov a programov, ktoré im umožnia čeliť každodenným výzvam.

„Treba vybrúsiť mobilizačnú stratégiu, ktorú sme použili počas doplňujúcich volieb. Štruktúry kampane musia zabezpečiť, aby boli občania zaregistrovaní ako voliči a hlasovali za Janu PF. Najdôležitejšie je, že vízia strany by sa mala zlepšiť, bunka po bunke, pobočka po pobočke, okresný,“ povedal predseda Mnangagwa. – Herald

READ  Stará mama mala hrozný dôvod, prečo zabila svojho novonarodeného vnuka

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close