Svet

Manželka Rishi Sunaka Akshata Murthy má vo svojom rezignačnom prejave na sebe šaty s indickou etiketou za 42 000 ₹. Toto je virálny vtip Trendy

Keď Rishi Sunak predniesol svoj rezignačný prejav pred Downing Street 10, všetky oči sa upierali na jeho manželku Akshatu Murthy, ktorá mala na sebe šaty indickej značky. 42 000. Drahé šaty s vysokým výstrihom a všetkými farbami britskej národnej vlajky – modrými, červenými a bielymi pruhmi – sa rýchlo stali online vtipom.

Odchádzajúci britský premiér a vodca Konzervatívnej strany Rishi Sunak predniesol vyhlásenie po svojej porážke vo všeobecných voľbách pred Downing Street 10 v Londýne, zatiaľ čo jeho manželka Akshata Murthyová stojí obďaleč. (AFP)

Môžete sa opýtať: „Prečo?“ Sudha Murthy, dcéra spoluzakladateľa Infosys NR Narayana Murthy a Rajya Sabha MP, mala na sebe šaty so šípkami na spodku a spodná časť šiat bola červená.

Vaše želania pomohli Indii zvíťaziť – Zažite znovu indický impozantný beh na Svetovom pohári T20. Kliknite tu

Používatelia internetu to rýchlo použili ako metaforu toho, ako dopadli voľby pre konzervatívcov, ktorí vo všeobecných voľbách v roku 2024 prehrali s labouristami v Spojenom kráľovstve.

Tu je to, čo tento používateľ X povedal o Murthyho oblečení na Sunakovom rezignačnom prejave:

„Rád vidím pani Sunakovú v šatách v štýle americkej vlajky,“ zažartoval ďalší.

Tento netizen povedal, že Murthyho drahé oblečenie mu pripomínalo „kostlivca“.

„Chunak: ,Tvoj je jediný rozsudok, na ktorom záleží.“ Keď sa dnes ráno spýtal svojej manželky, čo si má obliecť, povedal to – pozrite sa, čo sa stalo,“ povedal ďalší používateľ sociálnej siete s odkazom na Sunakov posledný prejav ako premiéra Spojeného kráľovstva.

Táto osoba si myslí, že je to „vec miliónov memov“.

„Dokonca aj šaty manželky Rishi Sunax hovoria, že ideš dole!“ Ďalší používateľ X povedal.

Podľa správy telegram, oblečenie podnikateľa s indickým pôvodom je od indickej módnej značky Ka-Sha. Bavlnené šaty predáva Omi Na Na, internetový butik špecializujúci sa na udržateľné módne značky.

Akshada Murthy, známa svojou láskou k výrazným kúskom od špičkových dizajnérov, sa v roku 2023 umiestnila na vrchole rebríčka najlepšie oblečeného časopisu Tatler v Británii.

Získajte najnovšie aktualizácie o populárnych vírusových správach, videách, fotografiách a počasí z Indie a z celého sveta
Zdieľajte tento článok

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close