športové

Mario Balotelli má problém, Brescie sa kráti trpezlivosť

včera 22:23
|

Taliansky futbalista Mario Balotelli po druhýkrát neprišiel trénovať v jeho klube Brescia Calcio. V utorok sa neprišiel do účastníckeho školiaceho strediska Serie A, preskočil tiež sobotné ráno.

Začalo to ráno o deviatej. 29-ročný útočník bol na terapii ľahkého zranenia, ktoré utrpel minulý piatok. Balotelli by mal trénovať individuálne dvakrát denne od pondelka do nedele, ale zaujíma ho, či sa zúčastní na predpísaných cvičeniach.

Podľa talianskych médií mal prezident klubu Massimo Cellino dosť Balotelliho excesov. Podľa neho je činnosť útočníka od jeho príchodu v auguste sklamaním. Viacnásobná neznalosť tréningu, ktorá v Taliansku umožnila uvoľniť opatrenia na boj proti koronavírusu, pravdepodobne povedie k predčasnému ukončeniu zmluvy s kontroverzným futbalistom.

Balotelli prišiel do Brescie minulé leto z francúzskeho Olympique de Marseille a podpísal trojročnú zmluvu s klubom. Jeho cieľom bolo nominovať na EURO 2020, ktoré odložili na budúci rok kvôli pandémii koronavírusov. V 19 zápasoch strelil päť gólov. Klub, v ktorom hrá aj slovenský futbalista Nikolas Špalek, je na poslednom mieste na zlomenom stole Serie A.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close