Technológie

Mario Kart 7 dostáva svoju prvú aktualizáciu za desaťročie

Obrázok: Nintendo

Aktualizovať [Tue 20th Dec, 2022 03:45 GMT]: Dataminer Kupola z ovsených vločiek Uplynulý týždeň vniesol trochu svetla Mario Kart 7 Inovovať. Zdá sa, že v sieťovom kóde hry boli vykonané zmeny a existuje aktualizácia, ktorá prestane používať verziu 1.1 s verziou 1.2.

3DS Homebrew Developer a Mario Kart 7 Mod Pablo MK7 Prejdime k podrobnejšiemu členeniu (cez Twitter):

Dokončil som počítanie rozdielov v aktualizácii New Mario Kart 7 v1.2 a tu sú všetky: Z 20 000+ funkcií hry: – 27 funkcií bolo zmenených. – Pridané 2 nové funkcie. – Zmizla malá chyba kompilátora.

Väčšina zmien a pridaných funkcií súvisí s Netcode, konkrétne so spracovaním komunikačného protokolu medzi hráčmi. Žiadna zo zmien nepridáva nové funkcie alebo herné prvky (nemôžem vám poskytnúť viac podrobností, budete musieť počkať).

Niektoré zo zmien súvisia s parametrami odoslanými na server, takže hráči s verziou 1.1 sa v čase vydania aktualizácie nezhodujú s hráčmi s verziou 1.2 a hráči, ktorí sú už prihlásení, nebudú musieť byť aktualizovaní. Opäť vstúpia do online režimu.

Posledná zmena zahŕňa zvýšenie čísla verzie hry pri spustení aktualizátora v hre. Toto číslo sa nepoužíva na kontrolu aktualizácií, iba na spustenie aktualizácie, takže kým sa hra znova neaktualizuje, táto zmena sa nikdy nepoužije

Čo sa týka chyby kompilátora, vedľa funkcie súvisiacej s časticami bola „-1“, ktorá bola nepoužitá a odstránená. Skutočnosť, že „-1“ bola v kóde, bola pravdepodobne chybou kompilátora a pridanie aj vymazanie boli pravdepodobne náhodné.


Originálny príbeh [Wed 14th Dec, 2022 03:05 GMT]: Prekvapivou správou je skvelý titul 3DS Mario Kart 7 Dnes už druhýkrát aktualizované. Áno, napriek tomu, že Nintendo vyšlo v roku 2011, omylom vydalo nový patch, ktorý ho posunul na verziu 1.2.

Podľa oficiálnych poznámok k opravám bolo opravených niekoľko problémov, aby sa zlepšil celkový zážitok. Nadväzuje na predchádzajúcu aktualizáciu (verziu 1.1) z mája 2012. Tu je úplná história opravných poznámok pre hru, ktorá obsahuje aktualizácie s odstupom desiatich rokov:

Ver. 1.2 (vydané 13. decembra 2022)

generál

Mnoho problémov bolo vyriešených s cieľom zlepšiť zážitok z hry.

Ver. 1.1 (vydané 15. mája 2012)

  • K dispozícii je aktualizácia na odstránenie zneužitia skratiek Woohoo slučka, Makkah WuhuA Bowserov hrad 1 Skladby, keď sa hrajú v online režime pre viacerých hráčov.
  • Na aktiváciu online režimov hry pre viacerých hráčov je potrebná aktualizácia. Táto aktualizácia však neovplyvňuje trate v režime pre jedného hráča a lokálnom režime pre viacerých hráčov. Hráči môžu pokračovať v hraní v týchto režimoch bez inštalácie aktualizácie.

Dataminer OatmealDome navrhol, že táto oprava môže opraviť niektoré bezpečnostné chyby. Nintendo v poslednom čase vydalo podobné záplaty pre niekoľko starších hier Switch.

V trochu súvisiacich správach Nintendo aktualizovalo minulý týždeň Mario Kart 8 Deluxe S wave 3 DLC. To pridáva do hry ďalšie dva poháre a osem chodov. Viac sa o tom môžete dozvedieť tu Naše najnovšie pokrytie Nintendo Life.

READ  Američania dostávajú najmenej platinových trofejí za PS5, PS4

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close