Martin Lisbo začína aukciu titulu na Bellem Open

Lisabon / Starburg, 27. septembra 2021

Po Prague Open pokračuje antuková hojdačka turné ATP Challenger v Portugalsku tento týždeň piatym vydaním za 44 820 EUR. Del Monte Lisboa Belm otvorený Klub v Lisabone hostí medzinárodný futbalový zápas.

Operácia primárneho ťahania č. 4 so semenami sa začala v pondelok Andrzej Martin. Svetové číslo 122 na Slovensku zápasí s minulosťou Roberto Sid Supervi 4-6, 6-4, 6-0 z Dominikánskej republiky. Martin získal sedem zo svojich 12 šancí na brejkbal za hodinu a 53 minút.

Ďalej bude 32-ročná Bratislava Goncalo Oliveira„Mládež a kolegovia so vstupom na divokú kartu vyhrali všetky portugalské záležitosti Pedro ArazoVýhry, 7-6 (4), 6-4. Stretnutie trvalo dve hodiny a päť minút.

„Bolo mi povedané, že Pedro hrá dobre, a je to pravda. Blahoželám mu k práci, ktorú odviedol so svojim technickým tímom. Oliveira na pozápasovej tlačovej konferencii povedal, že sa rozhodol cestovať z Ekvádoru do Portugalska, pretože kvôli chrípke nebol v dobrej fyzickej kondícii.

V inej činnosti Francúz Konštantný Lestian Ft Elliott Benzetrid Čaká na víťaza zápasu medzi Marokom 6-2, 6-2 a nemeckou kvalifikáciou Sebastian Fonselo A semeno č. 5 Nikola Milojevič Srbský bežec – v nedeľu až do Diega Montira v Prahe.

Svetová jednotka číslo 90 Montero bude prvým semenníkom v Lisabone. Dvadsaťsedemročný Brazílčan začne bojovať o titul Alexander M ல்ல ller Z Francúzska.

READ  Českú republiku zasiahli krupobitie a krupobitie veľké ako tenisová loptička