Martin Masters Kun postúpil do štvrťfinále San Luis Open

San Luis Potosi / Stornberg, 14. apríla 2022

Andrzej Martin Slovensko postúpilo do štvrťfinále San Louis Open BMW. Prvý hráč na antukovom turnaji ATP Challenger Tour za 53 120 USD predbehol Nemecko. Nicola Kunnová Streda poobede o 2-6, 6-4, 6-4.

Martin, šampión v hlavnom meste tu, sa stal najľudnatejším mestom v mexickom štáte San Luis Bodosi v roku 2017, keď využil štyri zo svojich piatich šancí na brejk na víťazstvo za dve hodiny a 24 minút.

Martin sa potom pre médiá vyjadril, že ho výsledky posledných dvoch zápasov a dosiahnuté výsledky potešili. Proti Kuhnovi bol však trochu nervózny, no napokon zápas dokázal vyhrať. Na otázku, aké sú jeho očakávania od zápasu, Martin priznal, že za posledné dva mesiace zažil zlé pokračovanie. Napriek tomu sú pre neho podmienky v San Luis veľmi vhodné a očakáva tu dobrý výsledok.

Tím na 133. mieste svetového rebríčka sa najbližšie v kvalifikačnom kole stretne so Švajčiarskom Antoine BellierHráč siedmej úrovne, ktorý sa miešal s talianskym hráčom Federico Guyo 6-3, 1-6, 6-3 za hodinu a 33 minút.

V dolnej polovici žrebovania Ernesto Escobedo A musel ísť na diaľku proti uzbeckému hráčovi Denise Istominovej. Tretí nasadený hráč z USA porazil svojho súpera trikrát proti 14 esám a vyhral 6:4, 4:6, 6:3 za dve hodiny a 33 minút. Bude vedľa Escobeda Renzo Olivo. Ôsmy hráč z Argentíny bol vylúčený Concolo Olivera Portugalsko 5-7, 6-3, 6-2. Stretnutie trvalo dve hodiny a 43 minút.

Výsledky – 13. apríla 2022Slobodní – Druhé kolo[1] A. Martin (SVK) d N. Kun (GER) 26 64 64[3] E. Escobedo (USA) d. D. Istomin (UZB) 64 46 63[Q] A. Bellier (SUI) d [7] F. Gaio (ITA) 63 16 63[8] R. Olivo (ARG) GR. Olivera (POR) 57 63 62

READ  Chelsea ženy 5-1 Liverpool ženy: Lauren James strelila super hetrik, keď Emma Hayes' Blues zvýšila WSL na šesť bodov | Futbalové správy

štvorhra – Prvé kolo[1] N. Perianthus (COL) / M. Reyes-Varela (MEX) r [WC] S. Mochizuki (JPN) / J. Shang (Čína) 64 60[2] L. Martinez (VEN) / F. Meligenny Rodriguez Alves (Braz.) d. M. Hussler (SUI) / E. King (USA) 63 64[3] A. Martin (SVK) / T. Weissborn (Rak.) d E. Donskoy / D. Istomin (UZB) 61 67 (4) 10-6N.Jari (CHI) / R. Quiroz (ECU) d J. Lenz (GER) / G. Melzer (Rak.) 67 (7) 64 10-8J. Figovich (ARG) / n. Magia (COL) d [WC] L. Patino (MEX) / M. Sanchez (MEX) 62 64