Zábava

Martina Sharpová z Bedford Blues vyzýva slovenskú sedmičku na európsky pohár

Martina Sharpová (Obrázok: Bedford Blues)

Po úspešnej sezóne pomohli Bedford Blues ženám k postupu hneď v úvodnej sezóne, keď Martina Sharp vyzvala svoje Slovensko na európsky pohár.

Turnaj siedmakov odštartuje 4. júna v srbskom Belehrade, pričom Slovensko bude súťažiť v prvej divízii Európskej konferencie.

Slovensko je tiež jednou z trinástich krajín, ktoré sa zúčastňujú turnaja siedmakov a on sa teší na svoj debut v lete, keď trénuje s tímom Sharp.

V rozhovore pre Bedford Blues bola Martina veľmi nadšená z príležitosti, ktorú mala na medzinárodnej scéne:

„Som veľmi vďačný za tú česť a príležitosť, že som bol požiadaný reprezentovať moju krajinu.

„Rugby mi dalo veľa príležitostí byť súčasťou komunity, otvorilo mi dvere a umožnilo mi niečo pre seba dosiahnuť.

„Chcem poďakovať ženskému tímu Bedford Blues za to, že ma nasmerovali k tímom East Midlands aj k slovenskej 7.“

Na otázku, čo bude s Martinou ďalej, odpovedala: „Chcem povzbudiť dievčatá a dievčatá, ako je moja dcéra, a povzbudiť viac žien v tomto športe, najmä v rugby, v publiku.“

Ženy z Bedford Blues mali v tejto sezóne 100% úspešnosť, pričom boli na prvý pohľad povýšené

Po tom, čo vo svojej prvej kompletnej sezóne ako trénerka žien Bedford Blues priviedla svoj tím k ligovému titulu, bol hlavný tréner Mark Stapley rovnako spokojný s Martinou.

„Martina je neoddeliteľnou súčasťou tímu a vždy poskytuje rugby na vysokej úrovni. Sme veľmi hrdí na jeho výber do 7. tímu East Midlands a Slovenska a vieme, že predvedie dobré výkony.“

Medzinárodná výzva k Blues Wingerovi, ktorý dúfa, že bude môcť spečatiť svoju moc na európskej scéne pred návratom do Bedfordu v roku 2023, je skvelá sezóna.

Teraz to potrebujeme viac ako kedykoľvek predtým Váš Pomôžte financovať kvalitný časopis Bedford Independent, ktorý slúži našej komunite…

Rozhodli sme sa získať redakčnú slobodu, to znamená, že informujeme o faktoch nestranne, aby sme sa mohli postaviť za tých, ktorí sú pri moci, keď si myslíme, že je to potrebné.

READ  Prezidenti Ukrajiny a Slovenska rokujú o bezpečnostnej podpore

Dajme hlas ľuďom v našej komunite. A my nemáme Pavla, takže príbehy, ktoré vydávame, si môže prečítať každý zadarmo.

V tomto čase krízy však mnohé spravodajské organizácie na celom svete čelia existenčnej hrozbe, pričom príjmy z reklamy prudko klesajú. Nie sme iní.

Každý deň tvrdo pracujeme, aby sme vám prinášali novinky, komentáre, zábavu a oznámenia z celého Bedfordu. Dúfame, že s vašou pomocou v tom budete pokračovať ešte mnoho rokov.

Môžete nám pomôcť pokračovať v našej dnešnej práci kliknutím nižšie? Aj malý dar môže zmeniť našu budúcnosť.

Ďakujem za tvoju podporu.Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close