Zábava

Mary Crutcher nakrúca nový film o cisárovnej Sissy

– Vicky Creeps vedie herecké obsadenie Girlanda, Spoločný podnik Rakúska, Luxemburska, Nemecka a Francúzska

Herečka Vicky Greeps

Alžbety de Whittlesbach, rakúska cisárovná a uhorská kráľovná, ktorá vládla vyše 44 rokov ako manželka cisára Franz Jozef I.Od druhej polovice 19. storočia tu nebola významnejšia európska osobnosť. Vďaka svojej kráse a rebelantskému postoju „Sissy“ naďalej inšpiruje všetky druhy fantázie v populárnej kultúre. Zavraždená suverenita bola vo filme oslavovaná v 50. rokoch Ernst Marishka‚S trilógia, ktorá odhalila Romy Schneiderová Svetu. Prišlo veľa televíznych filmov a rýchlo upadli do zabudnutia Xaver SchwarzenbergerMiniséria S Stránka. Potom, v roku 2012, v predvečer 175. narodenín panovníka, Kurt MundelDokumentárny film o CC … myslím tiežVerte pravde Poskytol nový a oveľa menej rafinovaný obraz Alžbety Rakúskej, ktorý niektorí historici označili za neuveriteľne sebecký.

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Rakúsky režisér je v duchu tohto revizionistického hnutia Mary Crutcher Vyvíja sa Girlanda, Film o druhej polovici suverénneho života, keď ju sleduje vo veku 40 rokov, chytí ju prehnaný strach zo starnutia. Filmár súhlasí s tým, že chce vytvoriť paralelu medzi súčasnou dobou, v ktorej je starnutie niečo, čomu sa stále vyhýbame. V tomto zmysle, „Girlanda Mal by mať formu vážneho, moderného filmu, nie rozprávky s krásnym pozadím,“ trvá na svojom Crutcher. Môže, predtým ako im unikne jediným možným spôsobom. Alžbeta je nekompromisná. Musí tam byť obrázok.“

Ide o piaty film, ktorý bude režírovať režisér Bez otca [+see also:
film review
trailer
film profile
]
(Vybrané pre sériu Panorama 2011 v Berlíne) Gruber odchádza [+see also:
trailer
film profile
]
(2015), Boli sme v pohode [+see also:
film review
trailer
film profile
]
(2016) a Podlaha pod mojimi nohami [+see also:
film review
trailer
interview: Marie Kreutzer
film profile
]
(zápas Berlína 2019).

READ  கோவிட் -19 கட்டுப்பாடுகளை எதிர்க்கும் போராட்டக்காரர்கள் மீது போலீசார் கண்ணீர் புகை, தண்ணீர் பீரங்கிகளை வீசினர்

Štvorstranný spoločný podnik, posilnený s rozpočtom 7 312 328, zahŕňa Rakúsko (55,57 % podľa výrobcu) Alexander Clare Film AG), Luxembursko (23,46 %) Bernard Micahx Samsa Film) a menšinovými partnermi Nemeckom (Komplizen Film) a Francúzskom (Kazak Productions). Projekt, ktorý sponzoruje Eurimages, získal rôzne granty, vrátane 635 000 விய od Viedenského filmového fondu a 1 500 000 ஃப od luxemburského filmového fondu.

V skutočnosti je film nastavený na vysielanie luxemburského vzduchu vďaka hlavnej predstaviteľke Wiki creeps. Narodený vo veľkovojvodstve, hviezda Paul Thomas AndersonS Nepriame vlákno, Kto bude čoskoro zdobiť filmový plagát tanky HelierÚžasný film Verný [+see also:
trailer
film profile
]
(Politická hra o alžírskej vojne), zobrazená dvadsať alebo viac rokov predtým, ako bola cisárovná v roku 1877 zavraždená.

Natáčanie bolo pôvodne odložené z dôvodu čiastočného zablokovania a celkového spomalenia obchodných operácií a teraz sa má začať vo Viedni a okolitých oblastiach v marci 2021 a potom sa v lete vydá do veľkovojvodstva. Samsa predstavuje filmovú, zvukovú postprodukciu, riadenú všetkými aspektmi producenta Bernard Micahx Vyjadril svoje nadšenie: „Som rád, že môžem spolupracovať s týmto talentovaným, zaujímavým a sofistikovaným režisérom, ktorý je známy nielen v jeho rodnom Rakúsku, ale v celej Európe a na celom svete. Z celého srdca verím v tento silný príbeh. Samozrejme, dáva mi to veľké potešenie zo stretnutia s herečkou Vicky Greeps, ktorá pracovala na krátkom filme. X na mape V roku 2009.“

(Článok pokračuje nižšie – Obchodné informácie)

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close