Technológie

Maskot Sumo Digital 90. rokov Amiga vychádzajúci z dôchodku do konca júla • Eurogamer.net

„Úplne nový redizajn“ od spoločnosti Joule Redemption.

Priaznivci Eurocomeru v určitom veku sa pripravte na rýchly úder nostalgickým tipom; Maskot Amika Sumo Digital 90. rokov prináša do života nové dobrodružstvo na platforme pre PC.

Joule, tiež známa ako Ninja bez dimenzie, sa koncom tohto mesiaca vracia do Joule Redimentation s „úplne novou obnovou“ starej školy, platformou platformy vyvinutou v Kremli, ktorá je od základu moderným zrekonštruovaným publikom.

„Pomôžte Joule skákať, točiť sa a strieľať osem cudzích svetov, zvrhnúť hrozivých bossov a zachrániť vesmír pred zlým vplyvom Krulla,“ vysvetľuje vývojár. Stránka Steam Zool Redimensioned. „Porazte rýchlosť, objavte tajomstvá skryté v každej úrovni alebo choďte v pravý čas a zahrajte si pôvodnú klasickú hru.“

Joule Redemption – Oznámte upútavku.

Zool Redimensioned – Toto funguje obzvlášť dobre Digitálna akadémia Sumo„Program rozvoja zručností“ organizovaný spoločnosťou Sumo „sa zameriava na vytváranie nových športových ciest“ – pri podpore kvality života pri zachovaní ducha hry Amiga z roku 1992.

K dispozícii sú kontrolné body, úplne prepracované súboje s bossmi, úspechy, obrazovka výberu úrovne, možnosti prístupu a ďalšie. Ale tí, ktorí hľadajú zážitok bližší originálu, sa môžu pustiť do „skutočnej hardcore výzvy“ režimu Ultimate Ninja, alebo si zahrať trochu divne vyzerajúcu verziu Julin Amiga z verzie 1993 s veľkým pohonom.

Bez ohľadu na to, čo dávate prednosť, Zool Redimensioned – o ktorom sa hovorí, že bol vytvorený pod vedením pôvodných vývojárov hry – príde na Steam neskôr v tomto mesiaci, aj keď zatiaľ nebol stanovený žiadny konkrétny dátum vydania. Zhodou okolností deň, ktorý som dnes objavil, po takmer 30 rokoch verenia, že Joule je Kremeľ s kožou a v skutočnosti nie je akýmsi neopísateľným mravcom zelených končatín.

READ  Valve potvrdzuje, že „zablokované“ inštalácie parnej plošiny sú „technickým problémom“

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close