Technológie

McDonald využíva na pracovisku komunikáciu so zamestnancami

McDonald’s Corp. Spoločnosti vo štvrtok uviedli, že využili pracovisko od spoločnosti Meta vo svojich reštauráciách vlastnených spoločnosťou a poskytuje licenčnú platformu na niektorých globálnych trhoch.

McDonald’s so sídlom v Chicagu, ktorý má približne 40 000 reštaurácií vo viac ako 100 krajinách, poskytuje pracovisko ako nástroj komunikácie a riadenia zmien pre zamestnancov, vrátane vedúcich zamestnancov, uviedla hovorkyňa spoločnosti Meta, ktorá vlastní Facebook a Instagram.

Heidi Kaposi, generálna riaditeľka McDonald’s, Worldwide Povedal v blogovom príspevku na pracovisku, „Vieme, že skúsenosti zamestnancov priamo podporujú skúsenosti zákazníkov – a sme odhodlaní byť výnimoční v oboch oblastiach.

„Poskytnutím pracovného miesta pre tých, ktorí sú v centre našich reštaurácií, môžeme my a naši majitelia tímu uľahčiť rast a úspech v ich práci a budovať hlboké a zmysluplné vzťahy so svojimi tímami,“ povedal Kaposi. .“

Pracovisko uviedlo, že potrebuje miesto na stretnutia s prístupom k McDonald’s, ktoré umožní zamestnancom reštaurácie zapojiť sa do školenia na mobilnom dokončenie, pričom nepracuje na smeny ani si nebude budovať sociálne kontakty so spolupracovníkmi.

Pracovisko uviedlo, že McDonald’s poskytuje bezpečný prístup k informáciám a zdrojom priamo na telefónoch používateľov.

„V počiatočnom pilotnom teste pracoviska v reštauráciách McDonald’s v Španielsku zaznamenali pracovníci reštaurácií rýchly úspech v prístupe k včasným a relevantným prevádzkovým a obchodným informáciám, ale aj rýchly úspech pri zdieľaní tipov, trikov a osvedčených postupov v reštaurácii,“ poznamenalo pracovisko.

Renே Mira, majiteľ španielskeho McDonald’s, poznamenal: „Pracovisko je základom pre komunikáciu v rámci celej vlády, poďakovanie našim tímom a aktualizáciu bezpečnostných opatrení a zmenu predpisov, ktoré ovplyvňujú naše podnikanie.“

Pracovisko slúži na zamestnávanie zamestnancov na 11 trhoch v Austrálii, Novom Zélande, Poľsku, Portugalsku a na Slovensku a na 11 trhoch v Austrálii, Novom Zélande a na Slovensku, pričom všetky sú vlastnené a prevádzkované spoločnosťou McDonald’s. Spojené štáty.

READ  Čo hráš tento víkend? (2. júla)

V Portugalsku je 73 % používateľov reštaurácií aktívnych na týždennej báze a v Španielsku sa každý mesiac odošle na pracovisko 140 000 správ. Okrem toho je v Austrálii požadovaných viac ako 100 000 účtov s 85 % týždenne aktívnych používateľov.

V priebehu roku 2022 pracovisko uviedlo, že rok 2023 bude pokrývať päť ďalších trhov a cieľov vrátane Rakúska, Belgicka, Kanady, Saudskej Arábie, Švajčiarska a Spojeného kráľovstva.

Pracovisko tiež uviedlo, že poskytuje knižnicu znalostí, ktorá môže odkazovať na školenia zamestnancov, miestny marketing alebo reklamné produkty a obchodné aktualizácie.

Kontaktujte Rona Rucklesa [email protected]

Sledujte ho na Twitteri: OnRonRuggles

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close