Medzinárodné zaokrúhlenie žien: Test skóruje po návrate Francúzska

Obaja Risa Šimizuová A Honoka HayashPodieľal som sa na výhre Japonska 2:0 nad Novým Zélandom na štadióne Nagano U.

Obaja nastúpili za Nadeshiko, Shimizu odohral celých 90 minút a Hayashi 69 minút.

Hinata Miyazawa otvorila skóre pre Japonsko tesne pred polčasom, keďže Japonsko dominovalo v hre s celkovým počtom 22 striel počas celého zápasu. Útočník Riko Yuki strelil druhý gól svojho tímu v 61. minúte, keď Japonsko vo štvrtok odskočilo od porážky Nigérie rovnakým skóre a vyhralo 2:0.

Alex Hennessey Za Anglicko do 19 rokov skórovala pri výhre 3:0 nad Slovenskom v kvalifikácii majstrovstiev UEFA žien do 19 rokov v roku 2023.

Hennessy sa tiež postavil do radu Halle Hussain Anglicko sa od začiatku na Futbalovom štadióne NTC Poprad v Poprade bude snažiť pokračovať v dobrej forme po tom, čo v predchádzajúcom skupinovom zápase zdolalo Slovinsko 6:0.

Karolína Bayerová sa vlastným gólom dostala do vedenia Young Lions, predtým Hennessy nedal Marine Anne Štefánikovej parádnym volejom žiadnu šancu. Keira Barry z Manchestru United pridala tretiu pred prehratím na plný úväzok, čím dosiahla 100% doterajší rekord Anglicka v súťaži.

Thea Kivak Nórsku do 19 rokov pomohli k druhému víťazstvu v tej istej kvalifikácii v sobotu, keď zdolali Portugalsko 2:1.

Kivak odohral celých 90 minút pri víťazstve v Complexo Deportivo da Tocha a Nórsko sa teraz musí dostať na čelo skupiny, aby sa vyhlo porážke vo svojom poslednom zápase proti Belgicku, ktorý sa hrá v utorok.

Anglicko aj Nórsko sa už kvalifikovali do 2. kola, v ktorom bude hrať 28 krajín v siedmich skupinách po štyroch, pričom sedem víťazov sa v budúcoročnom finále spojí s Belgickom.

READ  Malta má po dramatickej remíze proti Slovensku prvý bod v kvalifikácii majstrovstiev sveta 2022

Čaká nás viac…

Stále sa hrá dôležité play-off majstrovstiev sveta 2023, kde Lisa Evans a Škótsko nastúpia proti Izzymu Atkinsonovi a Írskej republike, zatiaľ čo Dagny Brynjarsdottir by sa mohla objaviť v zápase Islandu proti Portugalsku.

Assaye a Sissoko by mohli hrať za Francúzsko, zatiaľ čo Mel Filis, Hennessey a Hussain by mohli hrať za Anglicko U23 a U19. Kyvåg dúfa, že uvidí akciu pre Nórsko do 19 rokov.