šport

Meja Ortengren, prvý kariérny úspech na LET

Na ihrisku Tegelberga Golfklubb (71 par) v Trelleborgu sa v Trelleborgu konal PGA Championship, tretie kolo LET access sezóny. Víťaz Meja Ortengren: Švédsky amatér (69 74 68) vyhral druhú jamku play off pred Holanďanom Jen Pontonom (66 72 73) po uzavretí 54 regulačných jamiek s 211 (-2) výhrami.

213 (rovnaké) tretie miesto pre fínsku pretekárku Karinu Kukonan. Dvaja modrí v pretekoch, Martina Flori a Erica de Martini, 227 (73 76 78, +14) s 38 / a a 229 (72 75 82, +16) so 47 /, resp. Oba projekty budú hlavnými hrdinami od 2. do 4. júna 26. ročníka Ladies Italian Open organizovaného Regiónom Pimonde, plánovaného v areáli golfového klubu Margarra vo Fubain Monfrato a zaradeného do kalendára Ladies European Tour.

Druhá žena postúpi do európskeho kola zo Švédska do Českej republiky, kde sa od 3. do 5. júna uskutoční Amundi Czech Women’s Challenge. Amatér Maja Ordengren nedostal žiadnu kontrolu, ale jeho prvý kariérny úspech v LET access odkedy sa stal protagonistom v roku 2021 na Junior Solheim Cup a junior Vagliano Tropki spolu s Francescou Fiorellini.

Dve víťazstvá Švédska na turnaji PGA Championship Trelleborg po víťazstve Majy Starkovej v roku 2021.

Meja Ortegren, Výsledky

Örtengren začal hrať golf vo veku 4 rokov a vo veku 7 rokov bol licencovaným športovcom. Začala súťažiť vo veku 10 rokov a hrala na Hoya Ladies Open v golfovom klube Flomen, jej prvom turnaji vo švédskom golfovom turné vo veku 14 rokov, kde sa ujala vedenia už v prvom kole. .

Örtengren sa pripojil k národnému tímu a v rokoch 2019 a 2020 si zahral na European Young Masters. Slovenka Hrubá získala striebro na ME družstiev žien 2020 v Porsche. V roku 2021 vyhrala German Women’s Open a Annika Invitational Europe, obe kvalifikačné podujatia na Junior Solheim Cup.

READ  2021 Majstrovstvá sveta juniorov v hokeji, ukážka, rozpory

V dôsledku toho bola kapitánka Annika Sorenstam vybraná, aby reprezentovala Európu na Junior Solheim Cup 2021, ktorý sa zhodoval s Solheim Cupom 2021 v Sylvania Country Club v Tolede, Ohio. V auguste 2021 sa priblížil k svojmu prvému profesionálnemu podujatiu na turnaji Golf Upsala Open v sérii LET Access, keď mu chýbalo miesto v play-off s Kazachom Arvefzalom a Sophie Brinknerovou a skončilo tretie.[Týždeňpo64úvodnýchkoláchnatomistomturnéAnnaNordquistovásúťažilanaWesterosOpenalenapokonobsadilašiestemiesto[AweeklaterbolanespokojnásturnajomAnnaNordqvistVästeråsOpenonthesametofraft[ஒருவாரத்திற்குப்பிறகு64தொடக்கச்சுற்றுக்குப்பிறகுஅதேசுற்றுப்பயணத்தில்அன்னாநார்ட்க்விஸ்ட்வெஸ்டெரஸ்ஓபனில்அவர்போட்டியிட்டார்ஆனால்இறுதியில்ஆறாவதுஇடத்தைப்பிடித்தார்[AweeklatershewasincontentionattheAnnaNordqvistVästeråsOpenonthesametourafteranopeningroundof64butultimatelyfinishedtiedforsixth

Örtengrenová skončila druhá na novembrových French International Lady Juniors Amateur Championships a sezónu zakončila víťazstvom na 44. turnaji šampiónov Rolex Tournament AJGA v PGA National Resort and Spa v Palm Beach Garden na Floride. Alexa Bano.

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close