Ekonomika

Mercedes-Benz S sa začína predávať. 104 400 € je len začiatok

musím

26.09.20 11:36

M

Čítal som komentáre a spomenul som si na citát boháča z piesne: „Neverili by ste, aké lacné je žiť, keď je to mizerne.“ Potom je nebohý človek ochotný urobiť pre drobcov všetko, len aby neunikol hladu. Preto kríza, nezamestnanosť, chudoba, chudoba vyhovuje bohatým a udrží ich tak dlho, ako to len pôjde. Pretože čím väčšia chudoba, tým nižšie náklady a vyšší zisk. A nemajte z toho obavy, ak ľudia nebudú mať za čo nakupovať, nezarobia si peniaze. Nehovorím o kliešťoch, ktoré vlastnia nejaké továrne. Hovorím o skutočne bohatých ľuďoch, ktorí tlačia papiere, ktoré dávajú do obehu, aby takzvaná ekonomika úplne neskrachovala a svet išiel ďalej po svojich. Vedia, že tlačené papiere nakoniec skončia späť v ich rukách, čo zvýši ich bohatstvo a prehĺbi rozdiel medzi bohatými a plebsmi. Je to podobné ako s praním špinavých peňazí. Vytlačíte nekryté peniaze, prežijete v ekonomike a preprané sa k vám vrátia a kúpite za ne skutočné hodnoty, ako sú budovy, pozemky (pozemky, ostrovy), ložiská nerastov, vodné zdroje atď. Nákupom týchto komodít vrháte peniaze späť do obehu a „podporujete ekonomiku“, pretože viete, že sa vám peniaze aj tak vrátia.
Musí sa chápať, že každá „kríza“ je plánovaná, regulovaná a nikdy nejde o náhodný proces, ale o cieľ do istej miery.
A samozrejme viem, že papiere sa už netlačia, ale čísla sa tlačia na počítači. O to ľahšie je organizovať krízy, regulovať ich priebeh, zbohatnúť na nich, priviesť plebs do väčšej chudoby a poslušnosti a postupne viesť ľudstvo do otrockej spoločnosti nového moderného typu.
Myslíte si, že ste na slobode? Áno, môžete sa rozhodnúť, či si dáte v krčme pivo alebo borovičku, môžete sa rozhodnúť, či si kúpite modré alebo zelené tričko, môžete rozhodnúť o mnohých nepodstatných veciach, ktoré vám dajú pocit slobody. Ale nemôžete sa rozhodnúť, kto bude vlastniť elektrárne, kto bude žiť na vašom území, aké jednotky budú na vašom území, v akom veku pôjdete do dôchodku, koľko zaplatíte za lekára a akú lekársku starostlivosť dostanete, nemôžete rozhodnite, kto predá pozemok, na ktorom žijete, komu sa predajú lesy, rieky ….. Nemôžete rozhodnúť, kto kúpi štát, ktorý nám doteraz patril. Je to to isté ako s predajom domu, kde žijete, a záhrady, kde ste pestovali zeleninu. Vo svojej vlastnej krajine budete emigrantom.
Doprajte si teda slobodu rozhodnúť sa, či pôjdete na dovolenku do Chorvátska alebo Grécka.
Skutočne bohatí ľudia si S500 nekupujú. To je pre bohatších plebs. Skutoční boháči organizátori krízových situácií jazdia na iných autách.

Odpovedať

READ  Štrnásť krajín EÚ predložilo záchranné plány, ďalších 13 zostáva - EURACTIV.com

Related Articles

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Back to top button
Close
Close